Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol szoktatok állás után...

Hol szoktatok állás után keresni? Milyen oldalakon leginkább? Nekem ez valahogy nem megy. Hiába akarok dolgozni, nem kellek senkinek hogy van egy fiam.

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit csináljak, el vagyok keseredve. Pedig aztán én dolgozok rendesen, soha nem voltam még betegállományban, a szabadságot eddig egyik munkahelyemen sem ismertem, és mégis befogtam a szám úgy dolgoztam. Szeptembertől bölcsibe megy a fiam, addig kéne valamit találnom. Az újságot is veszem, de vagy a gyerek a gond, vagy iszonyat messze van, vagy valami hibázik az elvárásoknál. Hol tudnék még keresgélni?
2010. aug. 3. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nahát!! Semmit nem változott a világ 15 év alatt.

15 éve volt a fiam 3 éves,és amikor munkát kerestem anno annak idején engem is szinte mindenhonnan elküldtek a gyerek miatt..

Volt aki meg is mondta,hogy azért nem vesz fel,mert kicsi gyerekem van,és köztudott,hogy állandóan betegeskednek az óvoda miatt,így többet lennék táppénzen..

Neki mondtam,hogy aláírok egy szerződést,hogy 1 napot nem leszek vele táppénzen,mert a mamája fog akkor vigyázni rá.

Erre ,meg azt mondta,hogy nem csak ez a gond,hanem hogy fiatal vagyok,és biztos akarok még gyermeket,és újra gyed lesz belőle..Erre meg azt mondtam,hogy szintén írhatunk egy papírt,hogy több gyerekem nem lesz...De itt már mosolyogtam,és mondtam,hogy ---igaza van ide már én sem jönnék szívesen...

De legtöbbször "add meg a számodat majd visszahívunk" szöveg volt..

Ezek szerint most is ez a helyzet...

Ha jól emlékszem én elég sokáig nem találtam állást a kicsi miatt...Arra viszont jól emlékszem,hogy utána úgy kaptam állást,hogy egyszerűn bementem egy pár helyre és személyesen érdeklődtem...Talán te is ha tudsz "kilincselj" hátha így sikerül valami állás...

2010. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ezt teljesen másképp látom. Nekem is van egy kislányom és GYES alatt folyamatosan tanultam és képeztem magam és elkezdtem network marketinggel foglalkozni, tehát van egy online üzletem és mellette mást is keresgettem folyamatosan. Úgy néz ki, hogy most beért minden amit eddig tanultam, mert megkaptam életem legjobb állását. A GYES alatt a gondolkodásomat is megváltoztattam és mindent elérhetek amit akarok, ez egyedül csak tőlem függ. Azért megpróbálok neked segíteni. Elküldök pár linket, amelyek online állásportálok linkjei és tudsz keresni kategória szerint állást, vagyis ha kiválasztod h. pontosan milyen állást szeretnél kidobja a lehetőségeket. Ne keseredj el, biztos vagyok benne, hogy sok embernek szüksége van rád, mint munkaerőre, főleg ha ilyen kis dolgos vagy, ne add fel és megtalálod amit keresel.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Ezekből mazsolázgathatsz, még találsz minden oldalon külön önéletrajz mintákat is, aminek a segítségével profi önéletrajzot tudsz írni. Egyébként, ha érdekel az online üzlet is, keress meg és meghívlak egy online üzleti bemutatóra, amit a számítógépedről hallgathatsz meg. Skype: tubrigi vagy e-mail: prosperwoman@gmail.com


Szép napot! Brigi

2010. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést még a fentihez annyit szeretnék hozzáfűzni, amit már előttem valaki más is ajánlott neked, hogy kérdezd meg ismerőseidet, hogy nincs-e valahol üresedés, mert éppen állás keresel, vagy interneten keress rá olyan cégekre, akiket ismersz és szívesen dolgoznál velük, keress egy e-mail címet és küldd el az önéletrajzodat, hogy szívesen vennéd ha értesítenének akkor, ha van a te képzettségednek megfelelő állás. Ez tényleg elég jól működik, mert sok cég nem költ hirdetésre, ha embert keres, hanem házon belül próbálja megoldani és szól a beosztottaknak, vagy alkalmazottaknak, hogy nincs-e ismerőse aki szívesen elvállalná ezt és ezt az állást. Szóval próba-cseresznye!!!


Üdv.Brigi

2010. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Álltalában a helyi munkaügyi központ honlapját, és a helyi ujság álláshirdetésit nézem (több van a neten mint az ujságba). Plusz még egy-két "fejvadászcég" oldalára szoktam kattintani.
2010. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Én semmi extrát nem szeretnék, csak egy olyan üzletbe elmenni eladónak, ahol a 90-100 megvan. Nem akarok milliókat, luxus körülményeket, csak nehéz mert 90 csak a lakás hitelünk. Ezért adom bölcsibe a kicsit, és elkeserítő hogy nem vesznek fel. Ezeket a linkeket köszi, de itt olyan "komoly, nagy nevű állások" vannak, én meg csak egy kis szürke egér vagyok. Tapasztalatom is eladásban van csak semmi másban. :(( De köszi
2010. aug. 3. 18:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Próbáld meg ezeket az állásokat is! A hangzatos nevek sokszor megdöbbentően egyszerű munkakört tartalmaznak.

Na meg gondolom, te se bánnád, ha valahogy véletlenül egy 90 ezres állás helyett egy 200 ezresben találnád magad ugyanazért a munkáért :)

Ne légy kishitű, add be a jelentkezésed "semmit nem veszíthetek"-alapon, mert tényleg maximum jól járhatsz :)

2010. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem bánnám, de az önbizalmam a béka se@@e alatt van. Miért is kapnék meg egy jól hangzó állást, ha nincs benne gyakorlatom:(( Bár rajtam nem múlna a betanulás, de erre nem sokan fordítanak időt szerintem.

Köszi aranyos vagy!

2010. aug. 3. 20:43
 8/11 anonim válasza:
61%
Bocsi, de egy egyetemet végzett kezdő diplomás fizetése kb. nettóban ennyi, amit te szeretnél. Sok ismerősöm van és köztük magam is. Fitalként elásshatjuk magunkat. 2 egyetemi diplomám is van és most végzem levelezőn a 3dikat. Nem vetem meg lányként a kétkezi munkát sem. Ősszel szőlőben is voltam dolgozni. De azt azért felháborítónak tartom, h. olyan pozicíókban, ahol alap lenne egy egyetemi végzettség olyanok ülnek, akiknek jó ha érettségije van. (( Kilátástalan a jövő, ami elé nézünk a többi 20 éves sorstársammal. Álmom volt, h. Miskolcon élhetek, dolgozhatok és lakhatok. De ez úgy néz ki soha nem fog eljönni. Ezért érdemes volt tanulnom és a szüleimnek az oktatásomba ennyi pénzt feccolni. A napokban már egyre inkább élni sincsen kedvem. A kétkezi munkára pedig rehabosokat keresnek. Több nő elmegy korengedménnyel nyugdíjba és visszaveszik őket 4 és 6 órásba. Egyre messzebb sodródom az álmomtól. Egész életebem mkin segítettem és mikor nekem kellene a segítség sokan kiröhögnek és megtaposnak. Sokan azért is kiröhögtek, mert ősszel a szőlőbe jártam. De jön még kutyára dér..
2010. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
utolsó voltam 28/l
2010. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz, hogy Miskolc az álmod?
2010. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!