Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A minimum szakmai tapasztalatt...

A minimum szakmai tapasztalattól lefelé picit el lehet térni?

Figyelt kérdés

Pl 3-4 évet ír, de 2 év 5 hónappal már jelentkezhetek?


Feltéve hogy az összes többi feltételt teljesítem, vagy akár más tekintetben még többet is tudok mint amit kérnek?

Pl. angol középfok helyett felső

alapszintű MS Office helyett tudok VBA-t, makrókat is.



2020. júl. 22. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi simán belefér. A 3-4 év jó esetben azért feltétel, mert az azt jelenti, hogy van több évnyi tapasztalatod. Hogy 2,5 vagy 3 év, az tökmindegy.
2020. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ember, kezdő koromban simán beadtam 0 év releváns tapasztalattal a pályázatomat ilyenekre, pedig 15 éve még egy kis nyuszi voltam.

Fel is vettek az egyik ilyen helyre

2020. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem mellesleg

2017 dec-2020 jún

2017-2020 pont 11 hónappal többnek néz ki, ha nem írod ki a hónapot, aztán csak rl kell adni magad az ibterjún

2020. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán :)


Tapasztalattal nem annyira kell foglalkozni.

2020. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, mindent meg kell próbálni.
2020. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelentkezni akárhova lehet. Totál kezdőként én jelentkeztem senior pozíciòra, mert annál a cégnél csak az volt meghírdetve. Amikor behívtak állásinterjúra sejtettem is, hogy nem a senior poziért fognak interjúztatni...

Mikor rákérdeztek erre elmondtam, hogy szimpatikus a cég, szeretnék itt dolgozni, csak nem volt junior hirdetés, aztán gondoltam legfeljebb nem hívnak vissza.

Hát az volt az első főállású munkahelyem.

2020. júl. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!