Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titeket keresett már meg az...

Titeket keresett már meg az Axa, hogy munkát kínáljon egy hosszú levélen keresztül? Vagy ez csak átverés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

I went in for an interview,

by Young N Hungryy (Chimp, 11 Points) on 6/17/10 at 12:21am

I went in for an interview, got through to the second round and never came back. That place is a joke! They expect you to pay for your tests, cubicle, paper, and make you buy a computer from them. If you want to spend money instead of make it, than this is the place for you, otherwise don't bother going.


BTW they must be desperate for people because I applied for one job at AXA on career builder and now I get calls from these guys every week at different branches trying to hire me.


Igen, nagy atveres.

Milyen munkahely az ahol nem keresel, hanem neked kerul penzedbe? Elakarnak neked adni komputert, tanfolyamert neked kell fizetned, ha ezen is tulesel, akkor konyorogni, hazalni kell, hogy valaki vegyen mar toled valami eletbiztositast. Nem, ez nem munka, rosszabb mint az Amway.

2010. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem azt írták a levélben hogy munkatársat keresnek, meg hogy miért érdemes náluk dolgozni, kértem is felvilágosítást, ha ködösítenek nem megyek be..de egy próbát megér ugyebár..

Nem tudom hogy értékesítői cucc e, de nem ügynöki állítólag. meglátjuk...

2010. aug. 3. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!