Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Legszívesebben felmondanék a...

Legszívesebben felmondanék a jelenlegi munkahelyemen,de anyagilag még nem tehetem meg, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még van 1 hónap próbaidőm hátra ahol most vagyok. Viszont egyáltalán nem jön be a munkahely. 7/7 napot kell dolgoznom. Pihenőt is csak papíron kapom meg. Kezdek teljesen kifáradni pszichésen. Viszont mivel babát várunk és nem sikerült máshol találnom jobb helyet találnom kénytelen vagyok ennél a cégnél lenni. Viszont másik oldalt úgy érzem hosszú távon nem fogom ezt bírni. Járt már valaki hasonló cipőben?
2020. júl. 25. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb három hónap múlva úgyis elmész táppénzre. Vagy te vagy a férfi? Akkor keress jobb melót.
2020. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Akár férfi, akár nő vagy. Mielőbb fel kell mondani.


Ha nő

Egyrészt nem törvényes amit csinálnak.

Másrészt a saját és a gyerek egészsége miatt

Harmadrészt, minél nagyobb a hasad, annál kevésbé fognak felvenni máshova, csak azért, hogy legyen honnan elmenni szülni pár héttel később.


Ha férfi

Törvénytelen amit csinálnak.

A gyerekre egyre több pénz kell majd ahogy közeledik a szülés. Most fáj ha nem lesz munkád, csecsemő mellett még jobban fog fájni, ha nem lesz pénz pelenkára


És a bónusz:

Ésszel kellett volna gyereket vállalni.

2020. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Minek jársz be egy rabszolgatartó helyre?
2020. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ott, de menj el betegszabira. Az egészségedet ne kockáztasd, annyit nem ér a munka. Közben meg folyamatosan keress jobb melót.
2020. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!