Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a fontosabb a pénz vagy a...

Mi a fontosabb a pénz vagy a nyugalom? Jelenlegi munkahelyemen jól keresek, viszont nagyon nem érzem jól magam és nem tudom meddig bírom már tovább. (többi lent)

Figyelt kérdés
Arra gondolok elég lenne kevesebb pénz egy másik helyen amiért cserébe olyan helyen dolgoznék amit nem érzek tehernek és szívesen dolgozom le a napjaim, viszont félek lépni, mit gondoltok?

2019. júl. 15. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
a nyugalom
2019. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően a nyugalom. De attól is függ, hogy az alacsonyabb bér elég lesz-e a megélhetésedre.(hitel, ha van, egyéb költségek) Ha igen, akkor váltsál szerintem!Nem éri meg tönkremenni csak a pénz miatt.
2019. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nyugalom felette van a pénznek (=megélhetésnek) hiszen nyugodt csak akkor lehet az ember, ha a megélhetése biztosítva van. Szóval a nyugalom.
2019. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A jobban kereső, de rossz állás csak addig éri meg, amíg nagyon kell a pénz. Ha egyébként egy kevésbé jobb fizetésű munkahelyen tudsz dolgozni, amiből szintén megélsz, akkor nincs annál jobb, ha olyan helyen dolgozhatsz, ahol jól érzed magad és nem stresszeled agyon magad.
2019. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van 3. változat is - kedveled amit teszel sok a szabadidőd meg a stex is több . Keresni váltani kell közben fejleszteni magad .
2019. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és hogy komolyan vettétek a kérdésem. Én is így vélekedek, csak mint mondtam abban a helyzetben vagyok, hogy félek váltani :( és mások véleményétől is félek sajnos mert ilyen vagyok, de úgy érzem nem is a saját életemet élem így :/ az egész magán életemre is kihat ez, mert semmi mást nem csinálok a munkámon kívül még ha engedné is a szabad időm, annyira rá stresszelek az életemre
2019. júl. 15. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugalom. De én nem vagyok karrierista materialista nettó 160 at kapok az állami cégemtől egy hónapra de még mindig jobban megéri mint kétszer annyiért megrokkanni és beleőszülni egy tetves multiba.
2019. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!