Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova tud elmenni az ember egy...

Hova tud elmenni az ember egy érettségivel dolgozni?

Figyelt kérdés
konkrétan az érdekel te így hol dolgozol és mennyi a nettó fizud egy hónapba? :)
2010. aug. 3. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A legközelebbi Burger Kingbe felvesznek, ha szerencséd van.
2010. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
A sóhivatalba:)))
2010. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azokra lennék kiváncsi akik szakma nélkül dolgoznak hogy hol mennyit keresnek és mik a fontosak a munkájában.
2010. aug. 3. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Én titkárnő vagyok. A nettó fizum relatíve magas, Burger Kingben a felét sem keresném meg.


Olyan cégnél dolgozom, ahol a felvételire szinte mindenkit behívtak és hosszú időn keresztül faggattak a legkülönbözőbb kérdésekkel. Végzettségtől függetlenül elég pontosan felmérték, ki mennyire alkalmas az adott munkára. Így esett meg, hogy engem egy érettségivel felvettek, holott több diplomás is jelentkezett a helyemre :)

2010. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ja és mi a fontos: hogy bármibe pillanatok alatt tök egyedül bele tudjak tanulni (pl. pályázatírás, grafika, menedzsment alapelvek, programozási alapismeretek, rendszerszervezés, ügyfélkezelés...). Szóval kemény meló, és itt valóban nem számít a diploma, mert max. egy dologgal kevesebbet kell megtanulnia egy diplomásnak, ami ennyiféle dolognál már nem számottevő.
2010. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

82-es! és ezt így mind? :D

na peeeergye! :D

2010. aug. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ruházati eladó voltam és 80ezer körül kerestem.
2010. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!