Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkára van esélyem...

Milyen munkára van esélyem csak érettségivel?

Figyelt kérdés

Olyan munkák érdekelnének, amelyek viszonylag normális fizetéssel járnak. (nem gyorséttermi, se gyári munkák)


Rendelkezem 2 nyelvvizsgával,jogosítvánnyal. Jelenleg főiskolán tanulok, de nem tudom érdemes-e befejezni.


2011. nov. 8. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit tanulsz. A két nyelvvizsga viszont ütős. Olyan munkákra van esélyed, ahol idegen nyelven kell kommunikálni, de kifejezett szakképzettségre nincs szükség (idegen nyelvi ügyintéző). A diploma tovább növeli az esélyeidet.
2011. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kommunikáció és médiatudományt tanulok, bár minek... :)
2011. nov. 8. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ügyfélszolgálatok, pl témobilnál, upc, meg ilyenek. Ügyfélszolgálaton itt 120 nettótól kezdődik a fizetés. Ha olyan helyre mész, ahol angolul vagy más nyelven is kell kommunikálni, ott sokkal többet is kaphatsz. Elsősorban szerintem ilyen munkákat célozz meg elsősorban.


Nekem érettségim + középf. angolom van, ügyfélszolgálatosként dolgozom, 130at hozok haza egy hónapban, ami a hazai viszonylatokhoz képest elég jó szerintem.

2011. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök érdekes, én viszont nem találok munkát diplomával, 2 tárgyalóképes nyelvtudással. Sajnos nem Pesten lakom, hanem "csak" megyeszékhelyen...Szerintem fejezd be a sulit, ne hagyd veszni, ami már megvan. Mellette dolgozz, jelentkezz gyakorlatra, hogy legyen némi tapasztalatod a munka területén.
2011. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antimod ***** válasza:

"Kommunikáció és médiatudományt tanulok, bár minek... :)"

A diplomáért. Hidd el, számít, legalább a diplomás alapfizetés tekintetében.

Egyébként hasonlót végeztem. :D

2011. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kamionos... elég jól keres, világot lát

Ha elmész valahova hogy kamionos akarsz lenni 2 nyelvvizsgával biztos hogy nem fognak elküldeni a pi*sába...:)

2011. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!