Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha középiskola/egyetem elvégzé...

Ha középiskola/egyetem elvégzése után kapnátok 10 millió forintot, hova költöznétek, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 31. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha most végeznék és az egyetem normális piacképest tudást adna (vagy esetleg már középiskolában kitanulnék valamit, amivel már lehet dolgozni), akkor részemről önerőbe menne ez a pénz saját ingatlanhoz.
2020. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Maradnék itthon, lekötném minimum 10 évre, hogy véletlenül se tudjak hozzányúlni és hülyeségre elkölteni. 10 évig dolgoznék és kipróbálnám magam a területen amit tanultam.


10 év után saját vállalkozást indítanék, ahhoz pont elég kezdőtőke lenne.

2020. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Én elmennék egy külföldi egyetemre mesterképzésre. Elit egyetemen fedezné a tandíjat is. Valamikor olvastam, hogy 1,5-2 millió egy félév. Utána bárhol nagy esélyekkel indulnék.
2020. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Eltenném pár évre állampapírba, aztán pedig vennék egy lakást.
2020. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha akkor kaptam volna a 10 milliót, amikor a második diplomámat kézhez kaptam, akkor eladtam volna a lakásomat, és kiegészítve a 10 millióval kertes házat vettem volna.
2020. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Nem hasznos a válaszom? Én azt csináltam volna és kész. A tanulás és magunkba fektetés szerintem nem rossz tanács.
2020. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi #6, itt mindenkit lepontoz a sok hülye. Én is most tuti megkapom ezért a magamét. De legalább tudom, miért. :)


Hülye angolok, angol hülyék!

2020. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is külföldi egyetemre mennék tanulni, akár teljes képzésre vagy akár csak részképzésre. Csomó ösztöndíj lehetőség van és mindig is nagyon szerettem volna külföldön tanulni, de az anyagiak miatt soha nem volt rá lehetőségem. Ha lenne 10 millió forintom, akkor ez meg is oldódna :)
2020. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Erasmus ösztöndíjhoz nem kell pénz.
2020. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az Erasmus európai területekre vonatkozik. Mi van ha én az USÁ-ba vagy Oroszországba akarok menni, esetleg a kilépő Egyesült Királyságba?
2020. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!