Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha középiskola/egyetem elvégzé...

Ha középiskola/egyetem elvégzése után kapnátok 10 millió forintot, hova költöznétek, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 31. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az USAba van önkéntes program dögivel. UKbe is lehet elnyerni ösztöndíjat. Ha Oroszországba akarsz menni, akkor meg szimplán nem vagy normális.


Mindenesetre azt mondom, hogy a külgöldi részképzés pénz nélkül is elérhető. Ezt pedig ne. Cáfoltad. Ha nem csak a külföldi tapasztalatszerzés a cé, hanem kívánságaid is vannak, akkor persze, el lehet egy semmit nem érő orosz képzésre verni 10 misit.

2020. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az Erasmushoz és a hasonló részképzésekhez is kell pénz. Ugyan, tandíjat nem kell fizetni, de minden egyéb költséget (pl. lakhatás, étkezés, közlekedés, hogy csak az alap dolgokat soroljam) fizetni kell és ezeket nem fedezi teljes mértékben az ösztöndíj.
2020. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lennék normális? Világszinten rangos egyetemeik vannak az oroszoknak. Sok magyar végzett vagy végez most is Moszkvában vagy Szentpéterváron képzéseket, amivel királyuk megélnek otthon. Személyesen is ismerek több embert. Lomonoszov Moszkvai Állami Egyetem vagy MGIMO. Utóbbi tipikus diplomata "fészek".
2020. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg folytatnam a munkát továbbra is bérelnek viszont megforgatnam a pénzemet, tozsdezni kezdeneK vagy hasonló. Kitalálnek valamit hogy minél több legyen belőle és a cél az lenne hogy ne keljen dolgoznom
2020. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!