Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba tényleg nem...

Önéletrajzba tényleg nem fontos a születèsi idő? Az europass honlapján azt olvastam, hogy nem kell, meg a gimi sem (BA végzettsegem van, es folyamatban van a MA).

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, diszkrimináció adhat okot, ezért jobb kihagyni. (Ugyanezért a lakcímet is érdemes kihagyni...) A gimit akkor érdemes csak belerakni, ha az a legmagasabb végzettséged, amúgy meg senkit sem érdekel.
2020. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a gimit benne hagytam, ha valakit nagyon érdekel, az alapján ki tudja számítani a koromat. De külön a születési dátumot sosem írtam bele. Lakcím szintén felesleges.
2020. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szèpen! :)
2020. aug. 1. 09:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Születési dátumot, lakcímet sose írok, csak telószám, e-mail. Giminek is a befejezési évet írom, ha írom, diploma megszerzésének éve meg nem mond sokat, mert van aki később megy egyetemre vagy akár éveket csúszik. Ha valamire kíváncsi, hívjon be interjúra.
2020. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2020. aug. 1. 10:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És kérlek, hogy a fotót is hagyd le róla, én kimondottan utálom, ha kicsit is befolyásol egy arc tudat alatt, jobb a kép nélküli CV.
2020. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig ezt a nézőpontot még nem hallottam, ez érdekes. Sok helyen ugye kifejezetten fényképes önéletrajzot kérnek.
2020. aug. 1. 11:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
@7 Oda küldj képet, de én vezetőként például egyáltalán nem szeretem, semmit nem számít valakinek a kora, kinézete, vallása, származása abban, hogy alkalmas-e egy munkára. Volt keresztény szektás, muszlim, exkatona, 22 éves és 58 éves, hetero, biszexuális, homoszexuális, transznemű beosztottam is, pont ugyanúgy meg tudtak felelni elvárásoknak.
2020. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ezzel a felfogással találkozni.
2020. aug. 1. 14:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8:

Ritka korrekt hozzáállás!! Öröm lehet a beosztottadnak lenni<3. Köszönjük mindeki nevében.-))

2020. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!