Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki minisztériumban dolgozik...

Aki minisztériumban dolgozik annak muszáj egyből fullban tolnia a propagandát? Egy ismerősöm kirakta hogy ott dolgozik azóta pedig sorra osztja meg a kormány "sikereit". Kicsit visszatetsző dolog ez.

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Tiltsd le a követését.


Nem is értem, miért kell egymás seggében lógni folyamatosan, 7/24....

2020. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehetek én róla hogy kiadta az üzenőfalamra.
2020. aug. 3. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
????? A te FB-odat ő kezeli...?? :-O :-O
2020. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Szabad véleménynyilvánításnak hívják. Ha nem tetszik, van követés leállítása, vagy ismerős törlése funkció. Vagy előveheted a férfiasságod és meg is beszélheted vele őszintén, ahelyett, hogy ismeretleneknek panaszkodsz róla a neten.
2020. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

4: 100%-ban igazad van!


Tényleg nem értem, hogy a kérdezők 90%-ának semmiféle kommunikációs készsége nincs????? Több kategóriában is olyan kérdéseket tesznek itt fel, amit az érintettekkel kéne megbeszélni, nem vadidegenek felé világgá óbégatni....


Mit vár attól, hogy ide kiírja?

Hogy majd a minisztériumi ismerős véletlenül erre jár, elolvassa, és mea culpat gyakorol...? :-DDDD

2020. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mit vár attól, hogy ide kiírja?"


Gondolom nyilván egyszerűbb anonim módon levezetni a feszültséget, mint szembenézni azzal, ami böki a csőrünket. És a belső felháborodás-érzése sajnos sokaknak evidenciaértékű arra nézve, hogy igazuk is van...


A kérdező szavaival élve "kicsit visszatetsző dolog ez"

2020. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!