Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más munkakörre jelentkezni a...

Más munkakörre jelentkezni a céghez, ahonnan egyszer már kirúgtak?

Figyelt kérdés

valaha a madaras teszkóban dolgoztam kasszásként. ott úgy működik, hogy az árufeltöltő, kasszás és csemegepultos mind külön munkakörök, nincs olyan, hogy árufeltöltő beül a kasszába és hasonlók. engem onnan még akkoriban pár év után kirúgtak mert sok volt az eltérésem. azóta vendéglátásban dolgoztam, de március óta bezárt a munkahelyem, csak alkalmi munkáim vannak de szeretnék már találni valami tartósat. az elején említett multiból meghirdették, hogy egy másik üzletükbe ami tőlem jelenleg 15 perce van keresnek csemegepultost. nekem eszembe sem jutott volna jelentkezni de mikor meséltem egy ismerősömnek azt mondta szerinte simán megpróbálhatom, mert teljesen más munkakör, ott nem lehet hátrány az indok amiért kasszásként régen kirúgtak ráadásul közel van és van több éves tapasztalatom az ott működő pénztár rendszerrel..

még ha ez igaz is, szerintem kicsit bizarr visszajelentkezni egy céghez ahonnan valaha kirúgtak nem? egyébként ezen kívül szívesen visszamennék legalább addig amíg a munkahelyem ki nem nyit, tényleg legalább ismerem az ottani rendszert.. de azért ezt így furcsának érzem, szerintetek?



2020. aug. 5. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már azt is elképzelhetőnek tartom, hogy az adott áruház jelenleg előnyben részesít olyan jelentkezőt, aki nemhogy nem fogalmatlan, de már régebben dolgozott is náluk. Próbáld meg, max nem hívnak be!
2020. aug. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Bármi is lesz, te legalább megpróbáltad!
2020. aug. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni.
2020. aug. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is megpróbálnám, a nyilvántartásuk is elévül, és szerintem bizonyos időn túl nem tárolnak adatokat rólad, uh hajrá!
2020. aug. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

bizonyos időn túl nem tárolnak adatokat rólad


Jaja, ez a bizonyos idő a munkavállalóra irányadó nyugdíjkorhatár plusz 5 év.

2020. aug. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mindenkinek koszonom a valaszokat, mindenkit felszavaztam!

az adat elavulast en is hallottam, en ugy tudom fel ev?

2020. aug. 5. 07:45
 7/9 anonim válasza:
100%
Próba szerencse szerintem probáld meg
2020. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem is próbáld meg
2020. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy-két évig tárolnak adatokat (jelentkezésről).
2020. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!