Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnék a Gyakori kérdések...

Hogy tudnék a Gyakori kérdéseken moderátor lenni?

Figyelt kérdés

Sok időt tartózkodok itt, olvasgatok, megválaszolok, írok ki kérdéseket. Segíteni szeretnék "rendet tartani" ezen a webhelyen.

Nagyon szívesen lennék itt moderátor.

Milyen feltételei vannak ennek? Hogy tudnék moderátor lenni?



2020. aug. 8. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Te sehogy. Ha ezért fizetnek akkor ha van is állás azt oda adják rokonnak vagy havernak vagy barki ismerősnek. Igazából bárki tudja csinálni. Érettségi szerintem elég hozzá.
2020. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én is egyből jelentkeznék! De ez csak karrierálom marad valószínű... :( #VerySadFace
2020. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Én is szívesen csinálnám.
2020. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem moderátor kéne ide hanem egy manager aki a 21 századi szintre hozza ezt az oldalt. Olyan az egész mintha még mindig 2006 lenne.
2020. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es Nincs igazad. Ha csak a windows látványvilágának "fejlődését" nézzük 2006 óta, akkor meg kell hogy állapítsuk, ugyanoda jutottak, mint amilyen jelenleg a gyakori designja. Modernizált 80-as évekbeli style.


Szerintem pont most lenne tök felesleges ezzel foglalkozniuk. Majd a legközelebbi kikényszerített design őrületnél ráérnek váltani.

2020. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg a quora.com ot na az úgy néz ki ahogy egy oldalnak ki kell nézni 2020 ban.
2020. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nekem nincs gondom az oldal designjával, de ha lehetne segítenék a modernizálásában. :D
2020. aug. 9. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát, szerintem a Quora egy hulladékkupac, egy hajdan forradalmi oldal, ami mára a clickbait tartalom aggregátotok és az elvtelen reklámipar ágyasa lett, jól mutatva, mit tesz a negyedéves jelentések bűvöletében élő kapitalizmus bármivel, amire ráteszi a ragályos kezeit.
2020. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
En is szivesen csinálnám. :D
2020. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!