Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mai világban egy multinál...

Mai világban egy multinál dolgozó alibi aktatologató vagy egyéni vállalkozó szakmunkás van jobban megbecsülve?

Figyelt kérdés
Anyagilag.

2020. aug. 11. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Az attól függ. Az egyéni vállakozónak magának kell felhajtania a munkát, de amennyiben jól dolgozik és megbízható, akkor bizony ha "vastagabban fog a ceruzája" se fog munka nélkül maradni, sőt még válogathat is. Igaz ehhez kell jó pár szakmában eltöltött év és mint írtam megbízhatóság.

Az aktatologató lehet eldolgozgat 8 órát, megkeres mondjuk netto 400at, de az legyen neki a plafon, míg lehet a vállakozó többet dolgozik, de ő akár milliókat is kereshet havonta.

2020. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ja vagy a vállalkozó szépen befuccsol míg egy aktatologató inkább a biztos munkát választja.
2020. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
az aktatologató s hasznos munkát végez annak ellenére, hogy sokan (főleg prolik) nem értik.
2020. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy "multinál dolgozó alibi akzazologató". Egy családi vállalkozásnál még meg lehet csinálni hogybe rakod a gyereked ilyennek. De multinál felejtsd el.
2020. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha multinál nem is de egy banknál meg lehet tenni. Haza nagy banknál elkezdték betologatni a magasabb szintű főnökök ismerőseit betologatni érdekes pocíziókra különösebb szakmai alapok nélkül.

A mai világban semmi sem lehetetlen. Persze a vállakozó is földbe állhat, de a multis dolgozót is kirúghatják bármikor.

2020. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

'Balazska' ujra itt...


Te nyomorult proli, nalad meg az utolso gemkapocskiszedo is tobbet er.

2020. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6: :-DDDDDDD
2020. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Én is ilyen alibi aktatologató szeretnék csinálni. A szép irodában egész nap platyizni meg egyik szobából a másikba pakolni az aktákat a bejelentett állásért. de sajnos nincsenek kapcsolataim, így melóznom kell ☹
2020. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Aki még nem látott ilyet felvilágosítanám, hogy a multis aktatologató mumus bizony létezik.

Nagyjából 2-3 évig van el egy pozícióban mire kiderül hogy nem csinál semmit (adott esetben 2 éve nincs hálózaton a számítógépe!). Ennek csak annyi az oka, hogy a hatalmas létszámok és az átláthatatlan szerveződési kapcsolatok miatt senki sem meri kirúgni.

Ezeknek a pozícióknak elég széles skálán mozog a bérezése. A személyes tapasztalataim szerint kb nettó 350-800 ezer között.

2020. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9:

A rekord, amiről hallottam, és személyesen hasonlót sem ismertem, pedig irodai dolgozó vagyok, 8 hónapig húzta semmit tevéssel, és ehhez rengeteg véletlen kellett, hogy ne tűnjön fel. Nem hiszem, hogy lenne ilyen 2-3 évig.


Egyébkémt a kérdező nem hinném, hogy erre gondolt, gyanús hogy olyan egybites proli, akinek minden irodai munka aktatologatás, mert ő csak annyit lát belőle, hogy ülnek a kényelmes irodai széken, és zongoráznak a billentyűzeten.

2020. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!