Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A felmondási papírjaimat azt...

A felmondási papírjaimat azt a barátnőm is átveheti vagy csak én vehetem át kizárólagosan a munkáltatótól?

Figyelt kérdés
Holnap reggel kellene bemennem értük meg aláírni viszont 200km-re vagyok kb a lakóhelyemtől és már az új helyen dolgozok. Most azért nem autóznék annyit. Szerintetek van rá mód, hogy a párom vegye át a papírjaimat és írja alá?
2020. aug. 11. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár, de kérheted postán is.
2020. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem esélytelen.

Miért nem kérted, hogy postázzák?

2020. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert k.csög a főnök. Már telefonáltam is neki hogy nekem ez most jó pár óra autóút lenne, de nem személyesen menjek be. Pedig időben jeleztem, hogy postázást kérnék.
2020. aug. 11. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelességed bemenni, neki viszont kötelessége átadni, szóval kénytelen lesz postázni.
2020. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Holnap reggel kellene bemennem értük meg aláírni "


A "kell" az nem igaz. Nem kell. Ha nem veszed át személyesen a leszámoláskor kötelezően kiadandó papírjaidat, akkor a cég köteles a nyilvántartásában szereplő címedre azokat postázni. Ha a felmondásodban jelöltél meg belföldi címet, hogy hova kéred postázni, akkor oda köteles...

2020. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!