Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen módon lehet tapasztalat...

Milyen módon lehet tapasztalatot szerezni, ha nem alkalmaznak sehol?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 15:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
9: Még nem vagyok az, 1 félév választ el tőle. Viszont eddig akárhány meghirdetett gyakornoki pozícióra beadtam a jelentkezésem, egyikre se vettek fel. Ezért gyanítom, hogy a tapasztalattal van a baj, amit nem tudom hogyan tudnék szerezni így.
2020. aug. 14. 18:00
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
teljes mértékben add fel.
2020. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Gyakornoki munka, de diákszövetkezeten keresztül jelentkezz!
2020. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj Kérdező, de ez így nem állja meg a helyét. A gyakornoki munkakörnek épp az a lényege, hogy nem kell tapasztalat, csak rátermettség és suli mellett szabadidő, ami neked van, lévén, hogy utolsó féléves vagy. A nagyobb cégek mind hirdetnek gyakornoki programot, illetve az egyetemeken is szoktak lenni hirdetések. Gépészként igenis kellene, hogy legyen lehetőség, tehát vmit nem jól csinálsz.
2020. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
16%
Én németbe burkolással+kukázással havi 9800 eurót keresek tisztán havonta.
2020. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Van rendes önéletrajzod? Szoktál írni legalább egy pár soros motivációs levelet? Ha ezek hiányoznak, kezdj itt, gépészként pár napnál nem kéne hogy tovább tartson a keresés, még akkor sem, ha első blikkre is alkalmazkodni képtelen szociopata vagy.
2020. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16: Van önéletrajzom, motivációs levelet is szoktam írni ahol kérnek. Hidd el én sem értem mi a baj. Ezért gyanakszom erre, hogy nincs semmi releváns munkatapasztalatom és talán ez lehet a baj. Emellett ez a folyamatos elutasítás eléggé motiválatlanná tesz/tett.
2020. aug. 14. 20:39
 18/25 anonim ***** válasza:

Bármilyen munkával. Nem tudtam a szakmában elhelyezkedni, kerestem mást, hogy legyen tapasztalatom. Közben próbálkoztam. Fél év múlva felvettek oda, ahova már jelentkeztem, de akkor tapasztalat hiányában elutasítottak.

Sokszor nem is azt nézik, hogy dolgoztál, csak hogy dolgoztál-e már.

2020. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg nem a legjobb a helyzet, de keress gyakornoki melót. Még ha nem is “gépészes/mérnöki” akkor is jelentkezz. Müisz, miszisz, profession, minddiák,stb. Nézesd át valami ismerősöddel az önéletrajzod, aki ért hozzá és küldd el MINDENHOVA. Amúgy is lehet, hogy pár hónap amíg keresnek, de most augusztusban pláne. És lehet megéri gyakornokság miatt 1-2 félévet csúszni, sokan csinálják.
2020. aug. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neked, hogy a hirdetések fele kamu. A mi cégünknél is létszámstop van, mégis fent van profession-ön 7 db hirdetés, de nem vesznek fel senkit.
2020. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!