Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen módon lehet tapasztalat...

Milyen módon lehet tapasztalatot szerezni, ha nem alkalmaznak sehol?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 15:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ha iskolai keretekben jártok gyakorlati helyszínekre, az szerintem számíthat; tehát ha pl ehhez a szakhoz kell olyan, vagy vannak valami laborok; akkor az nem véletlenül van.
2020. aug. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Iskolai kereteken belüli gyakorlatok nem számítanak bele, a munkaadót az érdekli eddig hol dolgoztál? És érdekli a papírod ahol alkalmaztak. Ennyi! Így sehová nem fognak felvenni, lehet menni gyárba, eladónak, takarítónak meg vagyonőrnek, ezekre a helyekre nem várnak el mindenhol 600 év gyakorlatot 20 évesen. Feleslegesek az iskolák, csak és kizárólag kapcsolatok kellenek! ha az nincs akkor teljesen mindegy hány okj-d van és mihez van affinitásod, tehetséged, telibe fo.snak.
2020. aug. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hát,de ha mondjuk elmegy nyugdíjba már az összes alkalmazottjuk, de mondjuk tegyük fel pl fiatalabb a tulaj, és ő még akarja vinni a céget tovább, akkor lehet,hogy egy idő után rá fognak jönni,hogy tényleg ez a hiába várnak "600 év tapasztalatot"; ha nincs olyan ember; akkor fel fogják venni azt is, akinek még nincs semmi, mivel nem dolgozott még sehol. De egyébként én már hallottam olyat, hogy volt olyan, hogy az álláshirdetésben fel volt tüntetve egy olyan kikötés, hogy angol nyelvtudás az elvárás, de végül aztán mégis fölvettek egy olyat, aki nem tudott angolul, mert annyira szimpatikus volt nekik; és nem tudom, de talán jelentkeztek mások is az állásra; csak ő volt a legmegnyerőbb, legszimpibb; és akkor ezért őt vették fel. Szóval azt hiszem, úgy volt a sztori, hogy több jelentkezőből került be ő; vagy lehet, hogy amikor mesélték nekem ezt a történetet régen, akkor erre még nem is tértek ki. A másik, hát, nekem van ismerősöm, aki föltöltötte az önéletrajzát egy weboldalra; és onnan találta meg őt egy cég, ahol olyan állásajánlatot kapott, ahol mégjobban fizetnek neki azóta, vagy jobb helyileg, vagy valami. Asszem fizuból tuti, hogy többet kap; közlekedésileg azt tudom, hogy tuti nem rosszabb, még lehet hogy jobb is, arra már nem emlékszem, amikor mondta, de szerintem akkor rákérdeztem. Használtan vett kocsival jár amúgy.
2020. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Ma ismét elutasítást kaptam, egy gyakornoki pozícióról. Az alábbit írta a HR-es:


"A mai napon kaptam visszajelzést a cégtől.


Jobban átgondolták mire is lenne szükségük, ezért releváns tapasztalat hiányában nem jutottál be a második körös interjúkra.



Köszönöm, hogy részt vettél az interjún, sok sikert kívánok a további munkakereséshez."


Esküszöm már ott tartok, hogy feladom az egészet ... :/

2020. szept. 9. 14:31
 25/25 anonim ***** válasza:
Mondom, ha nincs aki beprotezsáljon nem jutsz be sehová X év gyakorlat nélkül :/ Én is ezt tapasztaltam meg, ezért lettem aztán vagyonőr...
2020. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!