Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nincs presztízse manapsá...

Miért nincs presztízse manapság a közigazgatásnak? Miért menőbb egy multinak dolgozni, mint az államhatalomnak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 19:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%
Így van valószinűleg az apja életében nem dolgozott komolyan mert a párt kegyeltje volt és ahogy írja a nyugdíja az ország 1% felső rétegébe tartozik.
2020. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Miért gondolod, hogy bármi köze volt a párthoz ? Hány éves vagy te, 17 ? Trollkodsz ? Hagyd már abba másnak az ok nélküli sértegetés.t, nagyon pofátlan vagy.
2020. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
64%
Te magad írtad, hogy 45 évig dolgozott irodavezetőként, már nyugdítas, diplomája volt. Ebből azért be lehet lőni, hogy a kommunizmusban került oda irodavezetőnek. Márpedig olyan nem lehetett irodavezető, aki nem hű a párthoz. És mint mondtam, diplomát se szerezhetett, aki nem komcsi. Menj haza, kérdezd meg, párttag volt-e.
2020. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd mar abba ezt a szanalmas poffeszkedes lekezelo nevetseges viselkedest. Rajtad kivul senki nem irt a komcsikrol.
2020. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%

23-as

Valószinűleg a tag az akkor összelopkodott vagyonból él amit apjától kapott és semmi fogalma sincs arról honnét is van a pénz.

2020. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
82%

Két különböző emberrel beszélsz. Én nem pöffeszkedek, tényeket mondtam el. 14, 17, 20, 23 voltam.


De nyugodtan dugd továbbra is homokba a fejed. Aztán majd ha egy értelmes kormány jön, ne lepődj meg, ha elveszik nagyapád világbajnok nyugdíját.

2020. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Na, másodjára is nagyapát írtam, tessék.
2020. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
52%
Biztos egy unatkozo neveletlen kiskamasz,aki meg egz napot nem dolgoyott eleteben, mert azzal sincs tisztaban, hogy egy nyugdijat nem lehet csak ugy elvenni. Nem birja elviselni, ha nincs igaza , ha nem ove az utolso szo. Majd az elet megneveli. Flegman beszel ismeretlen emberek apjarol, de ha igy nyilvanul majd meg a munkahelyen is, egz nap alatt fogjak paros labbal kirugni mindenhonnan.
2020. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
52%
Még mindig nem értem, miért lenne valaki kommunista ezek alapján. A ledolgozott évek magas száma, a diplomák, a beosztás miatt kaphat valaki ennyit.
2020. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
62%

Azért kommunista, mert a múlt rendszerben csak az tölthetett be olyan poziciót aki a párt tagja volt és megfelelő párt béli kapcsolatokkal rendelkezett.


Az előző válaszoló ellentétben viszont nem hiszem hogy valaha is elveszik a nyugdíját, ügyes volt jól helyezkedett kommunistaként főnöki pozicióba tolták és többet keresett 5 év alatt mint aki egész élet munkájával, a nyugdíja alapján felső tízezerben van, valszinűleg akkora vagyont halmozott fel tisztességtelenül amivel a családjának sohasem kell dolgoznia.


A flegmán beszélésről pedig versenyszférában aki magas pozicióban van megdolgozott érte, ellentétben a kommunista rendszer kiszolgálóival szemben, illetve most is jellemző rokonok alapú állami rendszerrel szemben.

2020. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!