Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozó szeretnék lenni....

Programozó szeretnék lenni. Mit kell ehhez tennem? Kort privátban írok

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Meg kell tanulnod programozni és el kell helyezkedned programozóként.
2020. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Most már végképp tudom, amit eddig is tudtam :D
2020. aug. 18. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy #1 írta.

Csak ennyit kell tenni, semmi mást. Én is és az összes programozó ismerősöm is ezt csinálta.

U.I. Kort légyszi ne írj privátban, mert minden életkorban ezeket kell csinálni.

2020. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Végezz el egy egyetemet. Proginfó vagy mérnökinfó a legjobb. Otthon pedig rengeteg gyakorlás,önfejlesztés szabadidőben is.
2020. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Először is szakmai elhivatottság kell. Aki beül egy tanfolyamra, hogy "tessék itt vagyok tanítsanak meg programozni" az rövid időn belül más lefogaltságot keres. A programozást önképzéssel lehet megtanulni, a tanár a fórumok csak segítséget nyújtanak.

Az interneten fent van minden információ ami szükséges, google a barátod.

Aki igazán jó autószerelő akar lenni az általában fiatalon vesz egy öreg verdát és azt bütyköli éjjel nappal.

Ez is hasonló. Kódolj tesztelj, keresd a programhibákat. Ne aggódj lesz elég :)

2020. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!