Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A "Gérard Swinnen: Tanuljunk m...

A "Gérard Swinnen: Tanuljunk meg programozni Python nyelven" könyvből tanulok. Mit kellene még ehhez hozzávennem, hogy elég legyen az emelt szintű érettségire?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 18:44
 1/8 A kérdező kommentje:
2018. febr. 7. 18:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami benne van az elég, viszont elég kevés összetettebb feladatot ad. Szóval érdemes a végén nekiállni és a megoldani az előző évek érettségi feladatait.
2018. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A grafikus interface-es részek ugye nem kellenek?
2018. febr. 7. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Közismereti érettségin nem kell.
2018. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapismeretek érettségin kellenek még algoritmusok is, pl. rendezések.
2018. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És ha befejezem a könyvet akkor utána milyen könyvet tudnátok ajánlani önképzéshez (nem az érettségire)?
2018. febr. 8. 18:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem is érettségizek még ebben az évben, csak hobbyból kezdtem el tanulgatni és a kérdést is azért tettem fel, hogy kb tudjam milyen szinten vagyok és ha befejezem ezt a könyvet akkor megcsinálgatom majd az érettségiket gyakorlásként. Így hogy már tudom, hogy nagyjából megvan hozzá a tudásszintem...
2018. febr. 8. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó könyv, figyelni kell, hogy Python 2-re alapul, de amúgy minden jó benne. Jelenleg az értességin 3.6.2 kell használni. Kb. a könyv első 150 oldalával már meg tudod oldani az érettségi feladatokat. Én is ebből tanultam.
2018. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!