Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Törvényszéki írnok létezik...

Törvényszéki írnok létezik felsőfokú végzettséggel?

Figyelt kérdés

Vagy oda csak középiskolai végzettséggel lehet jelentkezni?



Van egy állás, középfokú vegzettseggel hirdetik, de nekem van diplomám, és nem tudom, beszámitjak-e?


Közben azt olvastam a neten, hogy az irnokok minimum középfokú végzettséggel rendelkező tisztviselok.


Valakinek van ebben jartassaga?


2020. aug. 18. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy beszámítják-e? Nem fognak többet fizetni, mintha csak érettségid lenne. Hiszen nem kell nekik a diplomád. Ha neked nem tetszik, találnak a helyedre 8 érettségizettet.
2020. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves választ. Mitől vagy ilyen morcos? 😀
2020. aug. 18. 21:56
 3/5 A kérdező kommentje:
A privátban küldött hasznos választ viszont köszönöm szépen, mindenképpen utanajarok. Szép estét mindenkinek.
2020. aug. 18. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Morcos? Tök kedves voltam szerintem :D
2020. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi második válaszoló, így volt, ahogy mondtad, felsőfoku bért fognak adni. A középfokút azért hirdették meg, hogy több jelentkezőből tudjanak választani.
2020. aug. 19. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!