Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan lovarda, vagy lovas...

Van olyan lovarda, vagy lovas hely ahol a munkáltató rendesen bejelent és a járulékokat is fizeti? E mellett, ha beteg vagy betegszabira mehetsz, vagy ha pihenni is szeretnél szabadságra is mehetsz? Vagy csak a rabszolgatartó hul.ladékok vannak?

Figyelt kérdés
Tapasztalat?

2020. aug. 19. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

😂😂😂😂 Bilibe lóg a kezed. A legtöbb helyen 6 napot dolgozz reggeltől estig, főleg ha bentlakásos. Pénzbe örülj annak ha megkapod, amibe megegyeztek, ha be is jelent akkor már jó vagy.

Meg az is tipik, hogy csak pár ló van, csak bogyózni kell a karámot, csak ki kell hozni a lovat... Aztán kiderül, hogy a pár ló alsó hangon 20,hegyekbe áll a szar és van pár sárkány, akiről elfelejtenek szólni és a saját gazdája is tart tőle. Aztán ha átgyalogol rajtad, ki is rúg, hogy nem is értesz a lovakhoz.

Becsületes hely nagyon kevés van, esetleg kisebb magánlovardák.

2020. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is ezt tapasztaltam, csak az már nagyon rég volt, reménykedne az ember, hogy változik a helyzet idővel :( De ezek szerint nem. Miért lovászkodsz ha ennyire rossz? Gondolom a normális helyre ma is csak protekció útján lehet bekerülni, mint pl.a Lázár lovas park, Szilvásváradi ménes, vagy külföldi verseny istállók stb.
2020. aug. 19. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lovászkodom. Régen csináltam, de most beugrós edző vagyok. Van rálátásom a lovas szakmára.

18 boxos lóra voltam egyedül, napi 2x ganézni, etetni, karámozni kellett, mellette futószárazni, lelovagolni 1-2 lovat, oktatni. Heti 6 nap, feketén mert átbaxtak a bejelentéssel, és pénzbe se volt jó. 5 hónap tanulóp~nznek jó volt. Egyetlen egy hely, ahol lovászkodni szeretnék, majd a saját istállóm lesz, ha összejön.

2020. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!