Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munka után , kukás...

Irodai munka után , kukás autón dolgozni?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult az életem , hogy átmenetileg ezt a munkát kéne csinálnom hogy csüngeni a kukásautó hátulján és üríteni kellene a kukákat. Viszont amitől tartok, hogy nem bírnám fizikailag mivel sose voltam az a gyúrós izmos alkat. És ahogy hallottam hiába van a kocsin a hidraulikus emelő nem igen használják hanem kézzel lendítik be a kuka tartalmát a teherautó hátuljába. Szerintetek meglehet szokni ?
2020. aug. 19. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem viszonylag kevés a konditeremből szabadult kukás.
2020. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Mi az oka ennek az erős váltásnak?
2020. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát én még nem láttam hogy kézzel hajítanák bele a szemetet.
2020. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Leépítés végett elveszítettem a munkám viszont a pénzre szükségem van mivel családom van és jelenleg 4-5 hónapig csak ez lenne. Ami mondjuk talán a legtöbbet fizet a többi munka közül. Mert a munkaügy is egyedül közmunkára akar elküldeni 50 ezerért....
2020. aug. 19. 12:53
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát nézd! Ha nincs más meg kell próbálni, ha nem jön be akkor kilépsz. A fizikai munkát meg lehet szokni, adj időt, ezért van a 3 hónapos betanulási idő, majd megerősödsz. Aztán lehet reménykedni, hogy előbb, utóbb vissza áll a rend
2020. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
2-3 hétig izomlázad lesz. 2 hónap alatt hozzá lehet szokni. Kézzel lendítve a kukát gyorsabb az ürítés. Nagyon meg van tömve a kuka és nehéz, akkor használják a hidraulikát. Közben figyelni kell a forgalomra, autók jönnek mennek melletted. Jó pénzt keresnek! Vannak plusz pénzek (Ezt is dobják bele kérem...! 5.000 - 10.000)
2020. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

akkor örülhetsz, mert sok helyen már csókosnak kell lenni, hogy bekerülj a kukásokhoz, és ezt nem viccből írom!

vidéki községekben megvan a havi 30k jatt..


Akkor képzeld el pl pesten.


kell hozzá fizikai erőnlét is, minimális, viszont erős gyomor nem árt, mert undorítóan büdös

2020. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A bűz nem gond mivel környezetvédelmi végzettségem van és annak idején egy szeméttelepen kellett gyakorlati időt tölteni. Egyedül attól félek, hogy pl egy törmelékkel megpakolt kukát én kézi erővel nem tudok olyan magasságba felemelni hogy betudjam szórni a teherautó hátuljába.
2020. aug. 19. 17:18
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
te láttál már kukásautót? Nem kell ott emelgetni semmit, rátolod egy emelőre az felemeli és beönti a hátuljába..
2020. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen láttam hogy működik de azt is hogy nem mindig használják.
2020. aug. 19. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!