Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 10 év irodai munka után ti...

10 év irodai munka után ti képesek lennétek egy gyárba menni dolgozni 12 órában?

Figyelt kérdés
Leépítés miatt sajnos elveszítettem az állásom. És jelenleg egy gyárba tudnék menni dolgozni ahol 12 órázni kell. 1 hét múlva már kezdenem kellene, viszont nem tudom meddig bírnám. Mivel sose voltam ilyen területen. Ti bevállalnátok ,ha nem lenne más választásotok? Tartalékom van ,de az max 3 hónapig lenne elég.
2020. ápr. 5. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az, mint a híd alá...
2020. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor otthagyhatod, ha nem megy. Kezdd el.
2020. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
megértelek. de én is bevállalnám, ha nem lenne más. vegyél nagy levegőt, nyomd meg az újrakezdés gombot, tarts ki, közben gondolkozz ás ügyködj azon, hogyan kerülhetnél vissza irodai melóba
2020. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a létfenntartásom múlna rajta akkor igen.
2020. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem rugalmas, alkalmazkodó, azt elnyomják a sokkal életképesebbek.

Válság esetén ez milliószorosan igaz.

2020. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bevallom, hogy fizikailag is picit rendbe kellene raknom magam mert az nagy 0 jelenleg, gép előtt egyedül az agyamat kellett naponta 100%-san pörgetni. Itt a gyárba még ha csúnyán is fogalmazok nem kell ész,csak jó fizikai állapot. meg kibírni azt, hogy ugyanazt csinálod gép módjára reggeltől estig.
2020. ápr. 5. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gyárban dolgozom, de szeretem. Igaz, nem nagyon dolgozunk, általában áll a sor és csak támaszkodok és beszélgetek a többiekkel.
2020. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha muszáj, persze. Mondjuk hamar vagy főnök lennék, vagy kivágnának
2020. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire nehéz munka, illetve főleg hogy milyen messze van tőlem. A 12 órázás még szellemi munkakörben is tud embertelen lenni, hát még állómunkánál, és főleg ha még jó izzasztó is. Gyár és gyár közt is van különbség, de azzal semmit nem veszítesz, ha 1-2 napra kipróbálod magad. Nyugi, ha nem megy, akkor sem te leszel az egyetlen, az üzemekben általában az első héten kiesik a jelentkezők nagy része.
2020. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mérnök diplomával pályakezdőként 8 hónapig sofőrködtem és gyümölcsöt pakoltam.

Diákként pedig átlag heti 3 napot dolgoztam soron. 3-4 hónap után már elkezdődött a műszak és lekapcsolt az agyam, közben pedig dolgoztam mint egy robot. A vizsgaidőszakot mindig hamar letudtam és a fennmaradó időben átlag heti 6 napot dolgoztam, ahogyan nyáron is.

Ezt 6 évig csináltam mert 2x államvizsgáztam két szakon persze. Nekem végül megérte :)

Minden csak akarat kérdése. Ha nem lenne hirtelen munkám valószínűleg megint szinte bármit elvállalnék, mert nem szeretném felélni a tartalékaimat.

2020. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!