Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek így van esélyem...

Szerintetek így van esélyem az amerikai nagykövetségen dolgozni?

Figyelt kérdés

Amerikában születtem, 5 éves koromig ott is éltünk, így kettős állampolgár vagyok. Most végzem az utolsó alapszakos évemet a Corvinusos gazdálkodás és menedzsment szakon. Angolból gazdasági szaknyelvből van felsőfokú nyelvvizsgám, illetve olaszból középfokú.

Jelentkeztem volna most ősszel egy gyakornoki programra, de most (a vírus miatt is gondolom) nem kerestek jelentkezőket.

Tényleg csak protekcióval lenne esélyem bekerülni? Többnyire karbantartó pozíciókra hírdetnek helyeket a honlapon.

Van valakinek tapsztalata/ tudása ezen a téren?

21L



2020. aug. 19. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ilyen helyekre nem a tudást nézik, hanem a kapcsolatokat. Ha van valakid, aki benyom akkor sima ügy, amúgy meg lehet akármilyen végzettséged, le se szarnak.
2020. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom, de első a kapcsolat! Elnézve, hogy mennek ma itt a dolgok..
2020. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj nekik egy önéletrajzot!
2020. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!