Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Big4 másodéves auditor mennyit...

Big4 másodéves auditor mennyit keres?

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni, hogy egy második aszisztens éveiben járó auditor mennyit keres?

2020. aug. 21. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Annyit, mint általában bármelyik multinál a másodikos aszisztens éveikben járó auditorok.

De unalamas már ez a Big4-nál mennyit keres egy jogász, egy gyakornok, egy ez, egy az... Komolyan nem tudja egy céghez jelentkező, hogy kb. mekkora fizetésre számíthat? Kellene a gyk-nak egy "mekkora fizetésre számíthatok a BIg4-nál" kategóriát csinálnia.

Majd megmondják ha elérsz oda az interjúban, hogy mekkora fizetést kapsz. Attól miért lesz jobb, ha ott megkérdezed, esetleg találsz olyat, aki ott dolgozik és tudja, hogy a te pozíciódban mennyit keres valaki, majd amikor odakerülsz, akkor neked kevesebbet adnak, mert nincs annyi tapasztalatod, több a jelentkező, vagy akármi más okból? Ha meg többet ajánlanak, akkor meg örülsz.

Magyarázza már el nekem valaki, hogy mi értelme az ilyen kérdéseknek.

2020. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Kit érdekel a Big4? Milliárd más cég van. Semmivel sem különbek, sőt.
2020. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D
2020. aug. 21. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik.

Egyiknel túlóra atalany van, másiknál fizetik a túlóra oraszamra. Megint egy másiknál kicsit magasabb és úgy fizetnek túlóra. Direkt nem nevezem néven őket, de amelyiktol eljottem ott nemrég szűnt meg a túlóra kifizetés.

Privátban szívesen segítek. 4 évet voltam, kettőt itt kettőt ott.

2020. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó vagyok, a francot nem különbek, 4-5 év után oda mész ahova akarsz utána kB, ez még mindig így van.

Csak valamit valamiért alapon ezért sz.. pni fogsz pár évet :D

2020. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 450-600 bruttó
2020. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*inkább 450-550
2020. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%
Máshonnan is oda mész, ahova akarsz :DDDD Azért nem mennék szpni, hogy aztán utána mehessek, ahova akarok :D Oda megyek, ahova eredetileg akarok, a szpást kihagyom.
2020. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Második éves vagyok, 500 a bruttóm.
2020. okt. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!