Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főnökök velem miért nem...

Főnökök velem miért nem ordítanak?

Figyelt kérdés

Nem azért mert hiányolom.


De bármelyik munkahelyemen volt üvöltözős főnök, ahogy velem beszélt azonnal stílust váltott, de a legnagyobb stresszben is, visszafogták a hangerejüket és kimért, nyugodt hangon kezdtek beszélni.


Még mikor valamit hibáztam és konkrétan "főnöki leb*szás" következett, akkor is udvariasan, emberi hangnemben közölték.


De ahogy visszafordultak másokhoz azonnal ordítottak.


Pedig én introvertált, konfliktuskerülő ember vagyok és nem vagyok társasági, barátkozós.


(41/F)



2020. aug. 23. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Én is ilyen vagyok, csak nőben. Én is konfliktuskerulo vagyok, de nem vagyok introvertalt, nyitott vagyok, barátkozó, de határozott, es nem lépem túl a kiollegalitas határait.


Velem sem üvöltött még egyetlen uvoltozos felettes sem. Anyám szerint azért mert tekintélyes vagyok a 175 cm-mel. 😉

2020. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
A fönökök általában nem véletlenül fönökök. A töbség viszonylag jól betudja határozni kivel hogy kell beszélni hogy kövesse az utasitásait. Sok ember pedig nem veszi normál hangnem mellet komolyan amit mondanak neki.
2020. aug. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez két ember kell. Ha a fogadó félről lepereg, nincs értelme. Márpedig egy intro, konfliktuskerülővel ordítani olyan, mintha a falnak beszélne az ember.
2020. aug. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
A főnökök általában senkivel sem ordítanak
2020. aug. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Félnek tőled!
2020. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

# 5


Félnek???


Egy kollégám viccesen mondott olyat hogy veled azért nem mernek ordítani mert pszichopatának nézel ki!!! :D

2020. aug. 24. 09:45
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Vagy tényleg holdkórosnak gondolnak és nem mernek szólni, vagy szimplán megadják a tiszteletet és normális hozzáállást, amit te is feléjük (utóbbi alapvető egy normális vezetőnél még ha ideges is)
2020. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Normalis helyen a fonok nem ordit akkor is ha hibazol.



A pszichopata allatok orditanak.

2020. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Az már rég nem normális helyzet, ha a főnök ordít valakivel. Gondolom érzi/tudja, hogy kivel milyen hangnemben kell beszélni. Lehet hogy valaki sz..rik rá, amíg nem kiabálnak vele, rólad meg azt gondolja hogy lelkiismeretes vagy és így is felfogod, hogy mit akar.

A másik verzió pedig az, hogy nagyon sokan olyanok, hogy ha egyszer is ordítanak velük, akkor ott helyben megmondják, hogy akkor ők felmondanak. Lehet, hogy ilyennek nézel ki. Én se tűrném, ha velem kiabálnának.

2020. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!