Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 11 hónapi munkanélküliség az sok?

11 hónapi munkanélküliség az sok?

Figyelt kérdés
Mióta ott kellet hagynom a sulit ami egy 2 éves szakma lett volna de érettségis de sajnos nem sikerült ezért ki kellett lépnünk, azóta keresek intenzíven munkàt de egyszerűen senki nem hív vissza, pedig sok állásta jelentkeztem, olyanra is ahol egy kis esélyem is lehetne, önélerajzom fényképes és megpróbáltam vonzót csinálni. De semmi 11 hónapja. Már kezdek megbolondulni itthon. Sajnos egy tré szakmám van ami nem ér semmit (szakmunka). Tapasztalatom csak árufeltöltés meg csomagolág van de az utóbbi csak 3 nap volt azt meg nem mondthatom nekik, mert amiatt nem vennének fel. Árufeltöltést meg a hátamra nem kívánnám már, sok vevő hülyeségei. Nagyon el vagyok keseredve, családnak is kevéske pénze van de valahogy megèlünk. Most beütött a vírus és jó pár hónapig amiatt nem találtam semmit. Legtöbbször mindig az jön, hogy "nézze a telefonját majd értesítünk"! Persze egész nap néztem azt semmi. Más is volt így ilyen sokáig munkanélküli? Főleg a pénzhiány miatt estem depresszióba, magamra nem tudok költeni olyanokat amik tényleg kellenek mint telefon, laptop. 11 hónap nekem sok főleg, hogy egész napokat ágyban töltök vagy a gépnél állásokat keresve. Holnap elvileg lenne egy interjúm de félel, hogy megint lemondom mert félek belevágni az ismeretlenbe. 22L

2020. aug. 26. 05:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Így nem szabad nekiállni semminek! Rossz stratégia!


Ha rá vagy szorulva, akkor el kell vállalni mindent, ami az erkölcsi érzékedet nem bántja. Ha kell, akkor az árufeltöltést. Én sem mindig azt csináltam, amit szerettem volna, de viszont munkával tudsz jövedelemhez jutni, no meg adott esetben kapcsolatokhoz is, ami vihet tovább.


A kiugrási lehetőség nem otthon van, hanem a munkahelyeken.

A másik az önsajnálat. A fejedben tegyél rendet, aztán bevonzod a jót is.


Én 5 hónapig voltam ellátatlan úgy, hogy évtizedes gyakorlattal/tapasztalattal rendelkeztem. Senki nem ecsetelte, hogy miért nem engem választott, én is ugráltam ide, oda, ahogy éppen másoknak megfelelt azért, hogy munkát kapjak. Aztán mégis máshol nyílt lehetőségem, ahol nem terveztem hosszabb távra, de ez adódott és kész. 6 éve vagyok itt, és ma már nem tervezem továbbállni mert érezhetően megbecsülnek.

Hozzáteszem pályaelhagyó vagyok 25 év után, tehát belevágtam az ismeretlenbe...

2020. aug. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Ha lemondasz minden interjút,miért csodálkozol?

Igen,11hónap nagyon sok.

2020. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
képeljétek erőtvettem magamon és elmentem es sikerult, legjobb munkám eddig. viszonylag lkonnyu es 1 muszakos. pont nekem valo hely is am nem mindent mondtam le csak pérat, de mindegy mert van
2020. aug. 26. 09:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok,sok sikert hozzá,érezd majd jól magad!
2020. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Gratula
2020. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszii már csak vissza kell allnom a régi rendszerbe :D
2020. aug. 26. 09:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én mit mondjak, 2 éve szűnt meg az állásom, az elején még hívtak ide-oda interjúra, idén már egy helyre sem. Maszek melóim vannak néha, de egy rendes állás hiányzik. Szerintem nekem már az önéletrajzom egyből kuka lehet, ha meglátják, hogy 2018-ban dolgoztam utoljára.
2020. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon válogatnak ezek a szemét cégek.
2020. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már én is az öngyilkosságon gondolkodom, mert csak nehéz fizikai munkák vannak hirdetve, cukorbetegként nem vállalhatom. OKj-s informatikával meg kitörölhetem.
2020. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#7. Basszus 2 éve? Legalább fiatal vagy még?


gratula kérdező, jómagam is már lassan 8 hónapja nem dolgozom, van egy szakmám amit utálok (vagyis a körülményeit, de tapasztalatom csak abban van), így meg kb pont onnan indulok mint egy most érettségizett csak 10 év lemaradással...

Az a legszarabb h nem is tudom milyen irányba váltsak szakmaügyileg, munkaügyileg csak egy olyanra vágyom ami nem készít ki, de egyelőre semmi

2020. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!