Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú után, ha azt...

Állásinterjú után, ha azt ígérik minden esetben visszajeleznek kb 2 hét múlva, de már 3 is letelt.. Akkor még reménykedjek?

Figyelt kérdés
Nem én kérdeztem a visszajelzéssel kapcsolatban, hanem az interjúztatók mondták, hogy minden behívót ertesitenek, hogy továbbjutott-e a következő körre vagy sem. Azt mondták kb 2 hét, de lehet kis csúszás szabadságolás miatt.. Sajnos már 3 hét is letelt és semmi.. Reménykedjek még? Illetve szerintetek pénteki napon hívhatnák vagy akkor már ilyesmivel nem foglalkoznak a hétvége miatt?

2020. aug. 27. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne agyalj ezen, keress tovább. Ha mégis szólnak akár választhatsz is.
2020. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Egy alkalommal nekem is 2 hetet mondtak, aztán másfél hónappal később hívtak, hogy felvennének.

Neked még mondták is, hogy lehet csúszás, szóval még bármi lehet. De ahogy az egyes mondja, engedd el inkább, aztán legfeljebb pozitívan csalódsz.

2020. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez bukó, de nekem volt olyan, hogy fél év múlva hívtak fel:D
2020. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon helyfüggő, hogy mit jelent a "nem visszajelzés".


Van olyan ahol nemet jelent, de idén a vírus miatt ez kb semmit nem jelent tapasztalataim szerint.


Idén volt már olyan, hogy egy év elején félbeszakadt felvételi eljárást júliusban akartak folytatni, a "bocs, hogy eltűntünk" jeligével.


Korábban volt olyan velem, hogy a saját maguk által meghatározott határidő után hívtak, pár nappal, hogy felvettek.


Sok oka lehet a nem visszajelzésnek:

Lehet, hogy megcsúsztak, lehet, hogy te vagy a "tartalék" ha valaki visszamondja, lehet, hogy pénzügyi felülvizsgálat alá került a keretszám ...


Egyetértek az első két válaszolóval abban, hogy keress tovább, és legfeljebb majd választhatsz.

2020. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ah, a legtöbb helyről nem jeleznek vissza, ha nem téged akarnak. Persze nyáron simán lehet, hogy csúsznak, pláne a multiknál ez nagyon időigényes, de ne edd ezen magad. Lépj tovább.
2020. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Képzeld felvesznek valakit. Jókedv, öröm, annak is akit felvettek. Kinek van kedve ezután végigtelefonálni a vállalat pénzén 500 embert, hogy szia, sajnálom, de nem téged választottunk
2020. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, ez is érthető, de nem hiszem, hogy 500 embert hívtak be az első körre! Illetve akkor miért ígérik a visszajelzést saját maguktól? Még csak rá sem kérdeztem, hogy várhatók-e negatív válasz esetén tájékoztatást..

Köszönöm a válaszokat! Természetesen tovább keresgélek! Csak annyira hihető volt, hogy minden esetben jelentkeznek.. hmm most is tanultam valamit!

2020. aug. 28. 09:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tahóság a részükről. Én voltam 3 körös interjún, ahol az utolsó körben már csak 5-en voltunk. Azért 4 embernek egy köre-mailt nem tartott volna olyan sokáig megírni,d e nem tették. Ez azért elég dühítő, 3 napom elment rájuk, és ennyire sem tisztelnek meg.
2020. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!