Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kedves Munkakeresok! Ha egy...

Kedves Munkakeresok! Ha egy allasinterjun azt mondjak, kb.2 het mulva ertesitenek, akkor meg van egy kis eselyem a sikerre?

Figyelt kérdés
Egy nagykereskedesbe jelentkeztem arufeltoltonek. Online palyazotom utan 5 nappal behivtak interjura, amit ugy erzem, nagyon elrontottam, mert szerintem nem hittek el nekem, hogy ami jelenleg van elfoglaltsagom, azt azonnal megszuntetem, amint lesz allasom es igy tenyleg 110%-os dolgozojuk lennek. Azt mondtak, 2 heten belul ertesitenek, hogy mehetek-e probanapra. Attol tartok, ez a protokoll szoveg arra, hogy nem kellek. Hogy kijavitsam az interjun tett hibaim, bekuldtem nekik egy motivacios levelet, hogy meggyozzem oket alkalmassagomrol es terhelhetosegemrol es, hogy nekem mindig a munka az elso es barmennyit dolgoznek a het barmelyik napjan es, hogy mennyire szeretnek ott dolgozni. Ezzel csak meg szanalmasabb lettem vagy esetleg segithet? Koszonom valaszotok.

2018. szept. 25. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem protokoll szöveg hogy nem kellesz, mindenkinek ezt mondják. Ledarálnak egy csomó interjút kb 2 hét alatt és a végén egyben kiküldik hogy mi az eredmény.


Hát szerintem felesleges volt a motivációs levél, még ha interjú előtt küldöd az öneletrajzoddal lehetett volna jó pont de így inkább nagyon kétségbeesettnek tűnik.

2018. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod, ez jo hirnek tunik, igazan biztato, hogy ez nem a vegemet jelentette. Ezek szerint boven van eselyem (amugy holnap telik el egy het az interju ota). Nagyon szeretnem azt az allast. Csak azert feltem, mert nagyon lefagytam az interjun es nem adtam eleg jol el magam. Meg elegge kezdo vagyok az interjuzasban. Ezt akartam korrigalni abban a szanalmas levelemben.
2018. szept. 25. 17:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Levél szerintem már sok . Ha kellesz nekik igyis úgyis hivnak.
2018. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy irtal! Sajnos en is rajottem, hogy kar volt bekuldenem azt a levelet, mert ezzel nagyon ketsegbeesettnek tuntem, de sajnos az is voltam, ezert kuldtem be hirtelen affele utolagos karmentesi kiserletkent. De ha tenyleg heti 6 napban dolgozo kell nekik, akkor abban a levelben biztositottam oket afelol, hogy en az lennek.
2018. szept. 26. 16:29
 5/12 anonim válasza:
Ez semmit sem jelent,minden állásinterjún ezt mondják mindenkinek. Sok embert megnéznek, hogy dönteni tudjanak.
2018. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszi a biztatast! Orulok, hogy ezek szerint meg nincs veszve semmi!

Amugy ez Debrecenben van, esetleg nem tudjatok, hogy errefele mennyire sokan szaktak arufeltoltonek jelentkezni, hogy ebbol is megjosolhassam az eselyeim? Ez teljes munkaidos, nem lehet hianyozni sem, tehat szerencsere a diakok kiestek, rajtuk kivul kikkel es hanyalkal kell versenyeznem?

2018. szept. 26. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem semmi, hogy valaki ennyire remeg egy árufeltöltői pozícióért... Remélem sikerülni fog, mert Te aztán megbecsülnéd a munkát.
2018. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, hogy baj volna, ha valaki egy kis fizikai munkat vegez es egyebkent kozben egyeb arufigyelesi dolga is van (es amugy van erettsegim es B2-es nyelvvizsgam is egesz jo eredmennyel, persze a papirokkal pont nem erek semmit, erre hamar rajottem). Terhelheto vagyok, es boven raerek melozni hetkoznapon tul hetvegen is, ha ugy adodik, es ez nekem nem is jelent bajt, es nem is erzem hatranynak! Szoval nem kenyszerpalyan vagyok, en valasztottam a poziciot, mert a legmegfelelobbnek gondoltam magamhoz. Nyilvan eleg szanalmasnak tunok (talan az is vagyok), de ha nagyon akarnam, valaszthatnek egyetemi tovabbtanulast vagy OKJ-t is, de nem akarom, mert szerintem nem leszek tobb egy papir miatt (persze fizuban nyilvan igen, de igy is boven meg fogok elni).
2018. szept. 27. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült az állást megzerezni?

2018. okt. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos még nem, senki se hívott. Most szerdán lesz két hete, hogy voltam az interjún, szóval még azért reménykedem. 0-24 órában nálam van a telefonom (most is róla írok). A kb. 2 hétbe reményeim szerint +/- pár nap belefér.

Köszi, hogy érdeklődtél!

2018. okt. 1. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!