Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másfél éve vagyok munka...

Másfél éve vagyok munka nélkül. Mi a megoldás ha egyszerűen nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés

Hova forduljak? És a legnagyobb baj, hogy pánikbeteg lettem emiatt, amire most gyógyszert szedek. Rettegek ha fel is vesznek valahova, hogy észreveszik rajtam hogy beteg vagyok. Sajnos időnként nagyon súlyos testi tünetekkel jár az állapotom.

Nincs pénzem, valamennyire kisegítenek a rokonaim ennivalóval.

Van valami segítség, minimális támogatás ilyenkor?


2020. aug. 28. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat írtál magadról... milyen végzettséged van? Hol élsz? Milyen munkákat pályázol meg? Most csinálod vagy már feladtad? Közmunkaprogram nem jöhet szóba első lépésként? Szeretnék neked segíteni, de ezen infok nélkül nem tudok.
2020. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
28%

8 általános iskolai végzettsége van, ez szinte biztos.


A megoldás kulcsa számodra az Kérdező, hogy tovább tanulsz, mellette csinálsz olyan munkát, ahová biztos felvesznek.


Van egy pár ilyen:


mosogatás, takarítás, gyári munka (operátor) , árufeltöltő, McDonald's-os munka, postás, közmunkás.


Ezeket csinálhatod.

2020. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
90%

Ja, most látom, pánikbeteg vagy. Kérdezd meg az orvost, hogy milyen munkára vagy alkalmas!


2-es voltam

2020. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Hagyjuk....


Jelenleg is tudok az országban, olyan cégeket, ahová azonnali kezdéssel felvesznek mindenkit, aki tud írni és olvasni.... pre-korona időkben meg még több volt.


Győri meg soproni cégek importálnak mongolokat és ulránokat, mert nincs aki gyártson...

2020. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, akkor sorold pl. Bp.-en hol? Kik? Mert én is hiába adom be sorra az önéletrajzomat sehonnan semmi válasz, elérhetőséget sehol nem adnak meg. És én sem orvosi, meg mérnöki állásokat pályázok meg hanem takarító, eladó, portárs, meg hasonló gagyiságok mégsincs semmi hívás sehonnan. 3 műszakos embert nyúzó gyárak ne csodálkozzanak hogy nincs emberük, ott pár hónap alatt tönkremész, főleg ha cukros vagy, vagy magas a vérnyomásod!
2020. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan pályázó, aki már totál reményvesztett és pánikbeteg is, arról lerí, hogy mi a helyzet és sok helyen nem elég toleránsak vagy türelmesek.


Mivel nem írtál azóta Kérdező, látatlanban én első lépésként a közmunkát javaslom, csak azért, hogy kicsit visszaszokj a munkához, legyen egy napi rutinod, viszont ne legyenek túl nagy elvárások. Ha egy kicsit visszarázódtál, akkor kezdj el ismét keresgélni, és helyezkedj el akárhol, ami kicsit is szimpatikus. Neked most az a lényeg, hogy elkezdj dolgozni, aztán majd kialakul szépen magától.

2020. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az Bazsi?
2020. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kereskedelemben dolgoztam eddig. 46 évesen 2 gyerekkel, 3 műszakot nem tudok vállalni és a pörgés sem nekem való. Minden olyan munkára jelentkezem, amit meg tudok csinálni, illetve az állapotom engedi. Portás, meki drive pénztáros, számlázó, bolti eladó ahol nem kell 10 órát álldigállni. A közmunkaprogramot nem ismerem. A munkaügyiből töröltek egy idő után, mondván, nincs értelme. Nem tudom hogy higyjek e nekik. Van értelme újra regizni? Jelenleg részállásokra is jelentkezem, az is pénz, de semmi, és sehonnan nem jelez vissza senki.
2020. aug. 29. 08:06
 9/16 anonim ***** válasza:
A kapcsolataidat kimerítetted már? Tudják az ismerőseid, hogy munkát keresel? Még mindig ilyen formában lehet a legjobb helyre elhelyezkedni. Esetleg ezeket frissítsd fel. Illetve menj be a munkaügyi központba és tényleg jelentkezz először közmunkára, lelkileg már az is segítene neked, ha legalább lenne egy napi rutinod.
2020. aug. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Találtam munkát call centerben, viszont az a baj vele, hogy megalázóan kevés bérért, napi nyolc óra munkaidővel nem kapok még százezret sem. Kicsit úgy érzem hogy teljesen hülyére vesznek. De nincs más választásom jelen pillanatban, így elvállaltam. De őszintén szólva 96 ezerért mondjuk négyórás részmunkaidőbe mennék nem nyolcba főállásba. Pokoloan megalázó.
2020. szept. 14. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!