Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszamondhatok egy állásajánl...

Visszamondhatok egy állásajánlatot, ha már elfogadtam, de még nem írtam alá szerződést?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy kellemetlen visszamondani, lehet bármi belőle? Miután elfogadtam, egy nappal később kaptam egy pénzt és helyet illetően is sokkal jobb ajánlatot.

2020. aug. 29. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem lehet belőle.

A munkaviszony egyébként is 90 nap próbaidővel indul. Próbaidő alatt mindkét fél indoklás nélkül azonnali hatállyal felmondhatja a szerződést. De te még itt sem tartasz mert szerződés sincs.

Írj egy udvarias mailt, hogy köszönettel vetted a felajánlott lehetőséget de kaptál egy sokkal kedvezőbb ajánlatot.

2020. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt egyszer ilyen. Pont ahogy mondod, azon kívül, hogy kellemetlen, nem fog semmi történni.
2020. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2020. aug. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!