Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik nem dolgoznak/nem csináln...

Akik nem dolgoznak/nem csinálnak semmit, de mégis megélnek és elvannak, hogy csinálják? Tudni akarom a titkot.

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 16:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Akit én ismerek őt a barátnője tartja el+ a barátnője szüleinél laknak
2020. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. számtalan módozat létezik:

Már meglévő vagyon fialtatása

Segélyek, támogatások

Golddigging

Hajléktalanság, kéregetés

Lopás, rablás

Rokonon/ismerősön/páron élősködés

stb stb.

2020. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
Nekem pl gazdagok a szuleim. De szoktam dolgozni, csak neha tartok egy fel eves szunetet ket munkahely kozott. (Eddig kb 3x volt ilyen.) Valamennyi tartalekom szokott lenni, de azert nem annyi, hogy fel evet kihuzzak, ha ok nem lennenek :)
2020. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A segélyen éléshez annyit fűznék, hogy bizony nagyon, de nagyon sokan vannak, akik abból élnek (csak). Mindezt mondom, mint szociális munkás.

A másik varia a rokkantsági járadék, vagy aktív korúak ellátása. Kb. annyit ér, mint egy segély.

Ezeknél az embereknél az van, hogy beszakad a tető, összedől a ház, befűtenek a valamikori parkettával stb., aztán egyszercsak a hidegben megfagynak.

2020. okt. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akik egész hónapban a kocsmában tolják a komolyabb(-nak hitt) sört meg a marlborot, azok hol építik vajon a kleptokráciát?
2020. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!