Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy jegy vizsgál...

Mennyit keres egy jegy vizsgáló a mavnal illetve egy vezető jegyvizsgalo 2020 ban?

Figyelt kérdés
Azért írtam ki hogy 2020 mert már sok kérdésben benne volt de ideit nem láttam.

2020. szept. 4. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem őket kérdezed meg?
2020. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bruttó 210 a simma de arra jön a muszakpotlek 30 százalék de az eladót jegyek arranak 20 százaléka is az övék gondolom ez bizonytalan és a vonaltól függ azért kérdeztem atlagot
2020. szept. 4. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ez nagyon összetett dolog.


Ami fix:

Vezető jegyvizsgalo:

- bruttó 230.800 Ft alapber

- 30% muszakpotlek

- jegyelladasi jutalék

- evegen br. 350.000 Ft husegpenz vagy hogy hívják

- nettó 93.500 Ft szép kartya vendeglatas/év

- bruttó fizetésed 4% nyugdíjpenztarba utalja a munkáltató

- egeszsegpenztari hozzájarulas

- plusz ha van ünnep nap

- plusz ha van túlóra

- vonat késés miatti túlóra stb.



Jegyvizsgáló ugyan ez, csak ott br. 215.800 az alapbered


Kérdésed van írj, :)

Üdv egy vezető jegyvizsgalo

2020. szept. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. A válaszolótól szeretnék kérdezni.

Még mindig rengeteg atrocitás éri a jegyvizsgálókat? Egyedül kell végigmenni a vonaton, vagy párban? Mennyi idő után lehet az ember nemzetközi vonaton jegyvizsgáló ha beszél angolul. Köszönöm a választ.

2020. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Ez nagyon személyiség függő. Néha jobb elkeurulni a problémát, de persze vannak hülye emberek. De az utcán is megtamadhatnak. :(

Igen egyedül vagy a legtobb vonaton, de van mikor van jegyvizsgáló, foleg hosszabb vonatokon. Párban már régóta nem jegyvizsgalunk, mindnekinek van kijelolt része.

Nemzetközi? Hm. Először leszel jegyvizsgáló, utána vezető-jegyvizsgalo majd utána tudsz menni nemzetkozire. Én azt mondom 1.5-2 év ha szeretnél. De nem olyan jó az amilyennek hangzik :)

2020. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!