Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik mesterszak lenne...

Melyik mesterszak lenne piacképesebb, ha versenyszférába szeretnék menni?

Figyelt kérdés

Nemzetközi tanulmányok MA

Vagy

Közgazdálkodás és közpolitika Msc



2020. szept. 7. 12:17
 1/9 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
87%
Ugye nem a szokásos "mindegy csak ne legyen rajta matek" kritérium a kiválasztási alap?
2020. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívből egyiket sem tudom ajánlani őszintén szólva.
2020. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? Ezt miért kell naponta kétszer megkérdezned? Már szerintem több száz választ írtunk neked a témában.
2020. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező az közigszerves, aki naponta több kérdést ír ki, hogy a közigszerv szakkal nagyon bizonytalan és mit tudna csinálni.

1 éve ugyancsak volt valaki, aki felvételi előtt marha sok kérdést írt ki, hogy közigszervre megy és hogy jó-e a szak, meg mit lehet vele csinálni.

Tuti, hogy ugyanaz az ember a kérdező.

Figyelj, ha ennyire bizonytalan voltál felvételi előtt, de most 1 év után is az vagy, akkor jobban jársz, ha otthagyod a szakot most, a 2. év elején, és elmész tanulni valami piacképesebbet.

2020. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Veletlenul sem akarsz olyat megfontolni, ami valos szakmahoz kotodik es nem kozigazgatas? Valami olyan, ami ertelmes tudast ad es picit is piackepes?
2020. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1ik sem igazán jó választás
2020. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#1

"Ugye nem a szokásos "mindegy csak ne legyen rajta matek" kritérium a kiválasztási alap?"


Hát képzeld, a közgáz szakon rengeteg matek van..

2020. szept. 7. 16:58
 8/9 A kérdező kommentje:
A közgazdálkodás közpolitika egy közgazdász mesterdiplomát ad, nem tudom miért ne lenne értelmes szak
2020. szept. 7. 17:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Kozgazdalkodas és közpolitika jobb. Szerintem. De én ellátási lánc menedzsmentre járok most. Szerintem az is elég hasznos
2020. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!