Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova menjek dolgozni ha nem...

Hova menjek dolgozni ha nem értek semmihez, nincsenek jó kommunikációs készségeim, valamint ügyetlen és gyenge is vagyok? 25F

Figyelt kérdés
Tehát nincs semmiféle szaktudásom, nem értek lényegében semmihez. A műszaki érzékem nulla (a műszaki rajz számomra kínai) és a nyelvtanulás sem az erősségem. A kézügyességem borzalmas, kis túlzással egy villanykörtét nem tudok becsavarni a helyére, fizikailag gyenge vagyok max. 10-20 kilót tudok megemelni. Idegen emberek közelében nem érzem jól magam, halkan és keveset beszélek. Nincsenek jó ötleteim, nehezen oldom meg a felmerülő problémákat, nagyon lusta vagyok és nem viselem el a nehézségeket. Az egyetlen amihez értek a hazudozás. Ezen kívül még jó vagyok a semmittevésben. Egész eddigi életemben szinte semmit nem dolgoztam, csak különböző haszontalan egyetemi szakokat meg tanfolyamokat végeztem hogy azért mégse itthon üljek.
2020. szept. 7. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
végezz el egy targoncás tanfolyamot. Ha egy diplomát ezek szerint meg tudtál csinálni, akkor azt is meg tudod tanulni minek hol a helye, és merre kell elvinni. Ülni az időd nagy részében ülhetsz, de alap it-s dolgokat mint szkenner, raktárkezelő szoftver meg kell tanulnod. Ha lusta vagy az addig nem baj, amíg egyszerűbben csinálod meg a munkád. A pozícióra rakodásba belejössz, csak ne gázolj el senkit és ne menj neki semminek, mert levonják...
2020. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Balázs visszatért? A mosogatással mi volt a baj?
2020. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
70%
Politikai pálya jó lenne neked, említetted a hazudozást, hogy az megy neked....
2020. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Menjél vagyonőrnek, sok helyen csak állsz és csorgatod a nyálad, az hidd el menni fog
2020. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!