Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Zepter állásajánlat?

Zepter állásajánlat?

Figyelt kérdés
Megtaláltam az egyik álláshirdetésüket [link] pár napja jelentkeztem másnap már írtak, hogy várnak interjúra... sok rosszat olvastam róluk de mindet évekkel ezelőtt írták, érdekelne, hogy most 2020-ban milyen ott dolgozni, akinek van tapasztalata írja le légyszi😊

2020. szept. 9. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen cégek nem változnak sajnos. Az egyetlen jó tanács, hogy ne várj túl sokat ettől az egésztől, az interjú csak formai, úgyis felvesznek - csak nem éri meg.
2020. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ugyan az mint 10 éve, edényeket kell tukmálni.
2020. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Ahol nem merik leírni a hirdetésben a cég nevét az nagyon gáz.

Az meg, hogy gmail-es címen várják a jelentkezést szintén elég igénytelen.


Ez a személyes véleményem.

2020. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár én is kb. 2005-ben voltam bent náluk, de kínzás volt már az ottlét is, ma már be se mennék. Idős emberek hülyítéséből élő szekta volt akkor is, most is.
2020. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
MLM edényekkel. Ha már unod a barátaidat, elég FBon letiltani őket, nem kell lábassal tukmálni őket.
2020. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom az még van? Kb 2008-ban lehettem náluk. Hát már hallgatni is szörnyű volt. Valami faszi tartotta, aki dicsekedett az akkor 800 ezer forintos órájával,hogy olyan jó ott neki, hogy simán megtudta venni. Hát az első szünetnél leléptem.
2020. szept. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nah őket hagyjad
2020. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

2014-ben voltam náluk interjún. Kb 5-10 jelentkező volt ott. Egy pasi bevezetett minket egy terembe, ahol elmondta, hogy hogyan épül fel a fizetés náluk (tb, stb). Én megkérdeztem, hogy a fizetés fix e. Olyan gyönyörű kitérő válaszokat adott, hogy tátottam a számat. Amúgy diakivetítéssel prezentált utazásokat, amin részt vettek az ott dolgozók, előadta egyszerűnek és nagyszerűnek a munkát meg, hogy mit tudsz megengedni magadnak belőle.


Egy naiv gimiből szalajtott gyereket vagy egy idős embert még meg is értenék, hogy miért jelentkeznének. *Lesz egy könnyű állàsod, jó fizuval és utazhatsz.*


Kiosztott egy kis lapot, hogy írjunk rá 1-2 adatot és utána felhívtak, hogy mennem kéne egy második fordulóra. Ott egy pasi várt, aki, amikor rákérdeztem a fizetésre csak annyit reagált, hogy, ha nem fogok dolgozni, nem érdemlek fizetést. Nem értette, miért nem mondtam fel a munkahelyemen, mert hát oda már fel is vettek engem. Megbeszéltük, hogy lesz még egy találkozónk, mielőtt munkába állok, de nem mentem el. Amikor hívott, kinyomtam. Többet nem is keresett.


Nem sokkal rá írt a mostohaanyám, aki Zepteres volt régen, csak akkor épp nem volt elérhető, hogy jól tettem, hogy nem dolgozok náluk, mert a fizetés kutya vacsorája vagy van vagy nincs és, hogy ugyanazt mondják a jentkezőknek, ami a munka jellegét illeti, de a végén mindenki ugyanazt csinálja úgyis.


Gondolom 2020-ban ugyanez van.

2020. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok ha jól emlékszem, azt mondták, hogy a feladatunk annyi lenne, hogy a születésnaposokat kell felhívni és meghívni, de mondta a mostohaanyám, hogy nem ebből fog állni a munka.
2020. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Az exem dolgozott náluk. Ő imadta, de megkert neha engem is hogy zaklassam az embereket es fizetest se nagyon latott náluk.
2020. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!