Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem jeleznek vissza...

Miért nem jeleznek vissza sehonnan?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz junior webfejlesztőként elhelyezkedni.


Az igaz, hogy nincs informatikai végzettségem de van több mint 2 év tapasztalatom (full stack). Bár az angol tudásom nem biztos hogy eléri a középfokot. De a lényeg, hogy jelentkeztem már egy csomó állásra de sehonnan nem jeleztek vissza.


Most a jelentkező sok? Vagy az önéletrajzom gagyi? Vagy mi lehet a gond? Szerintetek mennyi lehet nekem a reális bérsáv? Nettó 300000 - 350000 az sok?



2020. szept. 11. 22:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg az lehet a probléma, hogy nő vagyok?
2020. szept. 11. 22:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A végzettség hiánya a probléma. Anélkül tele kell tűzni referenciákkal az önéletrajzod, ha az sincs meg, akkor kb esélytelen munkát találnod, főleg ennyi pénzért.
2020. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mi honnan tudjuk? Nem tudni mikre jelentkeztél, hova, ott mik voltak az elvárások, milyen az önéletrajzod (külsőleg is), stb., stb... sorolhatnám percekig, hogy mennyi oka lehet. Abból, hogy nincs angol tudásod meg végzettséged még nem következik, hogy nem szólnak vissza. Ha olyanra jelentkeztél, ahol ezeket elvárják, akkor meg nem csoda, hogy nem szólnak vissza.
2020. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos 300e már soknak számít, pláne végzettség nélkül. Ha leviszed 230e-re, mindjárt kapósabb leszel.
2020. szept. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Folyékony angol kellene,ég egy diploma.
2020. szept. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a fizetési igényem a magas. Nem tudtam. Valójában én a neten talált átlagkeresések alapján határoltam be a bérsávot. Szóval akkor a reálisnál egy kicsit magasabb összegeket írtak a junior kategóriába is. Köszi szépen a válaszokat!
2020. szept. 12. 09:00
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem írtak magasabbat a reálisnál, de azok a fizetések végzettséggel rendelkezők bérei.
2020. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Pl itt a linken ha nézzük a frontend juniorokat, minimum bruttó 400-at, max 700 ezret keresnek, de a típikus keresetük 600 000 ft a táblázat szerint.


[link]

2020. szept. 12. 10:13
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Nehogy már a végzettség miatt ne hívják be, ha van már 2 év tapasztalata. Szerintem inkább az angol miatt. 2 év tapasztalattal meg nem gondolom, hogy sok lenne a nettó 300k bp-n
2020. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

"nem gondolom, hogy sok lenne a nettó 300k bp-n"


De most gondold nyugodtan. 1000 és egy vendéglátos keres munkát és mivel munkaerőből most túlkínálat van, a bérek meg meredeken mennek lefelé. Nem helyes, félre ne érts, de a magyar szokás az, ha van indok, bizony nem akarnak fizetni.

2020. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!