Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem unjátok már az állásinterj...

Nem unjátok már az állásinterjúzgatást? Ez a húrcolászás h gyere , felveszünk, majd amikor elhívnak próbamunkára, minden frankó, a végén jeleznek h majd visszahívnak, mindenhol ez megy..? majd a második interjú után kiderűl hogy mást választanak

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Te nem interjúzgatsz, hanem ingyen dolgozol.
2020. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Vagy amikor több körben allasinterjura mesz kiderűl h mas valasztanak..


Peldául a tegnap voltam próbanapon, es ebben az idõben még kb.5en jottek allasinterjura es mind jonnek majd próbanapra.

Nem megalazo kicsit.

Ugyanabba a munkakörre tanulnak be.


Az a durva h ha engem fel is vesznek, kicsit sajnalom azokat akiket hűlyére vettek, vagy ha mast vesznek fel akkor megint ott van h engem vettek hűlyére.

2020. máj. 14. 10:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen próbamunkás helyeket ki kell röhögni, csak ingyen munkaerőt keresnek. Ha az interjún megfelelsz, felesznek és ott a 3 hónap próbaidő. Butaság ilyen próbanapokat bevállalni...
2020. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan ilyen nem létezik hogy próba nap. Csak szólok.
2020. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

5 fő plusz te az már 6, így a cégnek van 6 napnyi ingyen munkaereje.

Behívják az összes jelentkezőt 1-1 próbanapra, aztán ebben az évben már nem is kell fizetni embert, arra a pozicióra.

A sok reménykedő ember meg elmegy és próbál tényleg jól teljesíteni, mert meg van etettve, hogy talán majd tényleg felveszik.

2020. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen, azert irtam ki a kerdest,mertugy erzem atvertek vagy ha nem engem akkor mast , vkit kozulunk biztos.

Azt mondtak kifizetik ezt a napot is mindenkepp. Mondjuk erre kivancsi leszek.


Ezert irtam ki a kerdest h ti nem unjatok mar azt h folyamatosan interjuztatnak, aztan semmi sincs belõlle?

2020. máj. 14. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem unjuk, mert nem vállalunk ilyet.

Lepapíroztátok rendesen? Az adózást hogyan oldottátok meg? Kiváltottad a vállalkozóit erre az időre? Esetleg napi bejelentés?

2020. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nqpi bejelentéssel oldottuk meg.

A pénzt feltételezem akkor kapom meg amikor megmondják a választ, mert eddig semmit sem adtak

2020. máj. 15. 10:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Napi bejelentés? Na akkor csak lesz pénzed a dologból, örülj neki.

Akkor nem értem, hogy mi a gondod...

2020. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Olvasd el figyelmesen a kerdesem, nem konkretan errol a helyzetrol van szo.

Ez csak 1 pelda a sok kozűl.


Az a baj hogy interjúkra megyek, 1x, 2x van hogy próbanapra is megyek de NINCS visszajelzés így sem.

Akik hasonlóan jártak azoknak a velemenye erdekel

2020. máj. 15. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!