Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ezért megéri a...

Szerintetek ezért megéri a világ elől elbújni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy már évek óta egyedül élek albérletbe és már szeretnék előre jutni az életben, ne maradjak egy helyben. 25 éves fiú vagyok ismerkedni nehezen tudok nagyon és tudom, hogy dunántúlon sokkal jobban lehet keresni gyári betanított munkával viszont nézegettem a neten nagyon magasak az árak az ottani helyen ingatlan terén még a cigány soron is. Plusz sok lenne az utazás a családhoz. Ugyan akkor azt érzem végleg elzárnák magamtól mindent. Környékem meg legalább ismerős és van esély rá hogy régi osztálytársakkal vagy más ismerőssel találkoznék. De én azt érzem leginkább ház vételben lennék hátrányba mert ha felvennék 7-8 milliós hitelt ugyan ott tartok mintha el se mentme volna. Kinek mi a véleménye?
2020. szept. 15. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy egy büdös szót sem értek az egészből.
2020. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor tanulj meg olvasni
2020. szept. 15. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a kérdést. Meg hogy mit szeretnél kérdezni.

Hitelt nem vehetsz fel, mert a leírásod alapján nem tűnsz hitelképesnek.

Költözni nem akarsz, de maradni sem, mert azzal is hátrányba kerülsz (?). Én nagyjából ennyit raktam össze, de ezt meg nehéz önmagában véleményezni.

2020. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ps.: ahogy az sem áll össze, miért kéne a világ elől elbújnod?
2020. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem
2020. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Ez egy katyvasz.
2020. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivan?
2020. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!