Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet most egy logiszti...

Mennyi lehet most egy logisztikai és szállítmányozási ügyintéző pozícióra a reális bérigény Budapesten?

Figyelt kérdés
OKJ-s végzettséggel.
2020. szept. 19. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Mekkora tapasztalattal?
2020. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Mekkora tapasztalattal?"


Köszi a választ, de szerinted, ha lenne tapasztalat, akkor ezt a kérdést kiírtam volna?

2020. szept. 19. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
5 éve egy alföldi kisvárosban dolgozol, akkor tisztában lennél a budapesti bérekkel? Ha nincs tapasztalatod, írd bele a kérdésbe, és nem kapsz számodra "feleslegesnek vélt" kérdéseket ahhoz, hogy precíz válaszokat kapj. Itt mindenki hülye csak te vagy a helikopter.
2020. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Amennyiben nincs tapasztalat és középfokú végzettség, sztem kb bruttó 250-300 ezer körül fognak kínálni.
2020. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát én Veszprém megyében dolgozom, most végzem ennek megfelelő mesterképzést. Beszerzőkent nettó 180ezer a kezdő bérem. De nekem semmi gyakorlati tapasztalatom még ezen a területen. Ezt talán egy jó viszonyítási alap.
2020. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Férjem 15 év tapasztalattal nettó 360at kap.

Én 6 év tapasztalattal, viszont én diplomával nettó 260-at.


Kezdőként? Nettó 200 kb.

2020. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Másik fontos kérdés, hogy mekkora cég és milyen nyelveket kérnek. Valami magyar KKV-nál, ahol annyit sem kell tudni angolul, hogy 'Hello' nyilván más pénzeket osztogatnak, mint egy nemzetközi cégnél, ahol kell mondjuk holland meg francia nyelvtudás.
2020. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!