Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha diplomás állásra bruttó...

Ha diplomás állásra bruttó 250-et nem akarnak megadni akkor mégis mennyit akarnának? Bérminimumot?

Figyelt kérdés

Állásinterjún voltam, szóba került a bérezés is. Nagy merészen bemondtam bruttó 250-et. Erre lefordultak a székről hogy ők nincsenek ilyen bérigényre felkészülve. Nem kérdeztem meg mennyit gondoltak akkor, megköszöntem a csodás interjút és eljöttem.


De szerintetek ha bruttó 250-et nem akartak volna egy diplomás állásra megadni Budapesten, akkor mégis mennyit akartak volna? A bérminimumos bruttó 210-et?


2020. szept. 21. 07:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Milyen diploma? Milyen terulet? Allami vagy versenyszfera?
2020. szept. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

kkv cég, nem állami, így elvileg versenyszféra.


És a "milyen" diploma kérdésre meg annyit, hogy irodai back office meló semmiféle diploma nem kéne, de a cég elvár diplomát a jelentkezéshez különben ha nincs, azonnal kuka az életrajz.

De ha már elvár diplomát akkor tán fizesse is meg.

2020. szept. 21. 07:30
 3/36 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen irodai betanitott melora palyazik az osszes bufeszakos diplomas szerencsetlen, nyilvan nem fogjak jol megfizetni, ugyis van olyan felkegyelmu, aki elvallalja ennyiert.
2020. szept. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%

A br 250 nem sok. Pláne Budapesten.


Viszont, ha nem kell diploma a munkakörhöz, akkor nem is fognak úgy fizetni, mintha kellene hozzá.

Árufeltöltő se kap több fizetést, ha egyébként van diplomája.

2020. szept. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Csak azért kérnék diplomát, mert értelmesebb droidot keresnek, gondolván aki összehozott egy szakdogát nem lehet olyan hülye. Viszont megfizetni nem akarja és nem is köteles a bérminimumnál többet adnia. Embert tuti fog találni, mert egy szülőkkel lakó frissdiplomás elmegy 140 nettóért, mert örül, hogy munkát szerzett, akinek meg nem elég az keres tovább.
2020. szept. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
54%

Attól, hogy van papírod,nem fogsz milliókat keresni.



Ismerek diplomás ügyfélszolgálatost és árufeltöltőt.

2020. szept. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen irreális ilyen semmi munkaért bruttó 250et várni, igen a bérminimumot fogják adni, ami teljesen jó fizetés neked.
2020. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Btw. Ha elvár diplomát, nem biztos, hogy kell is. Max szűrőnek teszi be, ne jelentkezzenek annyian. Én sokszor küldöm ilyen helyekre, be is hívnak.
2020. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%
Mentél volna burkolónak
2020. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
54%
Voltam egy helyen interjún, ügyintézői lett volna egy egyszemélyes kihelyezett ügyfélszolgálaton, ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás, ügyek intézése, külső munkatársak segítése, stb, elvárt túlórával, amit nem fizetnek ki, a fizetés erre csak a sima a minimálbér lett volna megyeszékhelyen. Megemlítettem a garantált minimálbért, erre kikerekedett a szeme, hogy az nagyon sok, nem tud annyit adni.
2020. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!