Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha leégek állásinterjún azzal...

Ha leégek állásinterjún azzal veszíthetek annyit, hogy soha többet nem hívnak vissza akkor se ha több tapasztalatom lesz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy cég, ahova angol videóinterjúra invitáltak, de már évek óta nem használtam egyáltalán a nyelvet és alig tudok rendesen vmit kommunikálni és szinte biztos, hogy be fogok égni, mert rengeteget apadt a szókincsem is. De szeretném megpróbálni, mert élesben akkor sose veszítem el az angol interjú szüzességem. Mégegy ilyen lehetőség meg nem tudom mikor lesz még, hogy csak úgy lemondjam gyáván, meg szeretnék is elhelyezkedni, nem a tuti biztosra és a rózsaszírmokra vágyni, hogy majd egyszer jön egy könnyű, nyelvtudást nem igénylő állás ahova tuti felvesznek. Ilyen nem lesz és próbálkoznom kell.

2020. szept. 22. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Sors produkál érdekes helyzeteket menj el nyugodtan ha nincs meg a meló igyál meg haza fele egy sört .
2020. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Fel ev mulva nem is fognak rad emlekezni valszeg.
2020. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csináld! Nincs tétje, nem fognak emlékezni rád már pár héttel később sem, de ha nem csinálod, nem mész vele szembe, akkor örökké ott marad előtted, mint akadály. Készülj, amennyire tudsz és csináld meg!
2020. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
33%
Nem kell nagyot mondani az önéletrajzban és akkor nem alakulnak ki ilyen helyzetek. Szépen beírhattad volna, hogy passzív nyelvtudásos van és akkor úgy is kezelik, de h valaki azt írja, hogy beszél angolul attól szerintem joggal várhatják el, hogy le lehessen vele ülni egy értelmes interjúra.
2020. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Veszteni valód nincsen, maximum annyit tudsz róluk, hogy nem akarnak fölvenni téged. Mindenhova be kell adni az önéletrajzod, ahova csak lehetséges. Sok sikert a munkahely találáshoz!
2020. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!