Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok?Mért van nyitva...

Mit gondoltok?Mért van nyitva ez a marketinges pozíció folyamatosan? (ALDI)

Figyelt kérdés

ALDI marketinges pozíciója.


[link]


Nem hiszem el, hogy egy asszisztensi munkára nem találnak senkit, vagy aki megy az felmond még próbaidő alatt?

Sok-sok hónapja nyitva van, néha levették 1-1 hétre.


2020. szept. 23. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen hirdetés van sajnos. Büntetni kéne valahogy a kamu hirdetőket. Gyűjtik az önéletrajzokat, ha üresedés lenne, feleslegesen rabolva az álláskeresők idejét.
2020. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fentfelejtik a hirdetést, szándékosan, mert elő van fizetve a cég a hirdetésre és fent kell hogy legyen "valami", vagy pedig van valaki aki a poziban nem a legjobb, (de azért jó ha van), és keresnek helyette jobbat. Én már jelentkeztem így állásra, hogy interjún mondták, igazából nem keresnek senkit, csak elégedetlenek egy kicsit valaki munkájával, és plusszba felvettek engem, hogy ki a jobb munkatárs.
2020. szept. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bár előbb látom a kérdést! Engem behúztak a csőbe, online interjún derült ki, hogy már tegnap előtt fel kellett volna mondanom, hogy "időben" munkába tudjak náluk állni. Hangsúlyozom, a jelentkezéskor világosan leírtam, hogy 1 hónap a felmondási időm, utána tudok munkába állni, és ezt meg is erősítettem, mikor telefonon hívtak interjúra, sőt az interjú elején is szóba került, majd a végén jött a nagy felismerés.

Megtarthatják az önéletrajzom, de egy ilyen bánásmód után nem kívánok ott dolgozni, szégyen!

2020. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!