Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közszférából kiábrándultak,...

Közszférából kiábrándultak, merre mentetek utána, sikerült rövid időn belül értelmes állást találni?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a közszféráról? Olyanok válaszát várom akik benne dolgoznak vagy dolgoztak, nem a gyűlölködőkét!


Érdemes átmenni versenyszférába? Van még olyan munka ami 8 órás fix munkanapos és munkaidős, és ugyanezt vagy jobbat fizet, és nem mellesleg még szerethető is?


Mert ez minden csak nem az, a mostani.


2020. szept. 23. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Burkolónak
2020. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Közel 20 éve történt. 5 év közszolgálat után próbáltam szabadulni de nem volt egyszerű. A legviccesebb az volt, hogy informatikával foglalkoztam nagy rendszereket üzemeltettem meg volt a szakmai tapasztalatom. Sokáig ment az önéletrajzom a kukába. Mint ha leprás lettem volna. Volt aki megmondta a szemembe hogy közszférából nem vesz fel embert.

Végül sikerült kiszabadulnom. Érdekes módon azóta több munkahelyem is volt versenyszférában és onnantól simán tudtam váltani.

A fizetés többszörös a stessz töredéke a közszféra b.szogassuk egymást mert egyébként még jól éreznénk magunkat hozzáállásához képest.

2020. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült, pedig már 3 éve próbálkozom.
2020. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 honnan?
2020. szept. 24. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült.

Most nettó 800-at keresek versenyszférában

2020. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 titoktartási szerződésem van így nem részletezhetem. A lényeg az, hogy vidéken back officeban vagyok, mint ügykezelő 2016 óta. Akárhogyan próbálom megoldani, nem tudom kiradírozni a cvből ezt a 4+ évet.
2020. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Gyárba se vesznek fel?

2020. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eddig egy helyre vettek volna fel, de ott rosszabb lett volna a fizum, mint itt, 12 órában.
2020. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%

Igen. 27 éves vagyok három évet dolgoztam közigazgatásban mint köztisztviselő.


Most már versenyszféraban vagyok, mint beszerző de nem multinal Munkaidő tök átlag fél nyolctól negyig

2020. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!