Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lettetek pótolhatatlan...

Hogyan lettetek pótolhatatlan tagjai a csapatnak? Felnéznek rátok a munkahelyeteken? Fizetés is jó?

Figyelt kérdés

2020. márc. 11. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok pótolhatatlan lenni, fontosnak tartom, hogy átadjak minden tudást a kollégáimnak és hogy nélkülem is boldoguljanak, ha éppen szabin vagyok például. Kölcsönösen kedveljük és tiszteljük egymást a kollégáimmal és a főnökömmel, mindenki meg van elégedve a munkámmal. A fizetés is kiemelkedő.
2020. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
1esnek rossz a hozzaallasa. Tényleg pótolhatatlanna kell válni, mert akkor nem tudnak kirugni, hisz senki nem fogja tudni, h mit csinálsz. Muszáj lesz megtartani az embert.
2020. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tartom rossz hozzáállásnak azt, hogy csapatban gondolkozom, amikor egy célunk van, de kinek mi. Nekem fontos, hogy ne csak én teljesítsek jól, hanem a cég is, így nem tartom magamban a tudást, mindent ledokumentálok, mindenre írok folyamatot.

Keresett szakmám van, ha kirúgnának, akkor egy hét alatt lenne másik munkám, vagyok olyan helyzetben, hogy válogathatok.

1es voltam

2020. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem pótolhatatlan. Ilyen nincs. Nagy cégeknél egyébként erre figyelnek is és ha valaki egyszer ilyennel visszaél, akkor ki is rúgják. Még egyszer mondom, te soha, sehol sem leszel pótolhatatlan, maximum a saját, egyszemélyes vállalkozásodban.


Olyan viszont lehetsz egy csapatban, vagy egy cégnél, akire felnéznek a kollégák és akiben megbíznak a vezetőid. Ezt a korrekt cégek szokták is értékelni, illetve jó eséllyel te leszel akit utoljára küldenek el. Kivéve ha sokkal többet keresel a többieknél, akkor ez nem biztos.

2020. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!