Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gyakori kérdéseket a felső...

A gyakori kérdéseket a felső 100 ezer látogatja vagy sokan hazudnak a fizetésükről?

Figyelt kérdés

Itt minden kérdés vagy válasz alatt nettó 400 ezer forint alatt szinte senki sem keres, ráadásul jellemzően, home office ténylegesen 1-4 óra napi munkával amit bárki megtudna csinálni.


A gyári és szakmunkások meg ennek dupláját szokták írni vagy másfélszeresét.

Ha az oldalt veszem alapul mindenki pénzben fürdik



2020. szept. 23. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Hazudnak,trollkodnak
400 ezer nettót adnak szinte mindenhol
78 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
91%
Én ilyenkor meg szoktam nyugtatni mindenkit, én csak 150 nettót keresek. :D
2020. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
84%
A gyári munkások kamuznak.
2020. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagyok gyári munkás. Katás építőipari vállalkozó vagyok nettó 900 ezret keresek
2020. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
41%

Felso szazezer???

Azert a 400 nettot Magyarorszagon olyan egymillio ember megkeresi kb.

A szazezerhez talan a duplaja is keves lenne... :/

2020. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
59%

Az alkalmazottak 15%-a nettó 400 ezer felett keres. Az azért jó néhányszázezer ember, talán közel félmillió is. És akkor még a vállalkozókról nem is beszéltünk.


Úgy bírom, hogy csak mert valakinek a családjában, közvetlen ismerősi körében nincsenek sokat kereső emberek, egyből UFO-nak is látja a sokat keresőket, akik biztos totál más emberek, mindent máshogy csinálnak. Miért ne járhatnának ide sokat kereső emberek? Erre az oldalra csak csúnya, csóró emberek járnak/járhatnak?

2020. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
81%
Én mimdegyik kérdésnél kamuztam a fizetésemről
2020. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
88%
Ha szavazás van, akkor mindig a legmagasabb fizetés kapja a legtöbb szavazatot. Ha 400 van megadva, akkor az, ha 600, akkor az. Ez gyakoris alapvetés.
2020. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
80%
Persze, ma is nettó 2 milliót sikerült összeszednem kb 4 óra kőműves segédmunkaval. Az irodistak pedig ma is szenvedtek a szar fizetésükért, blablabla
2020. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
84%

En pl. akkor szoktam felnezni gyakorira, ha tartok az irodaban 5-10' szunetet. A munkam resze terepi, fizikai munka is, akkor nem vagyok laptop elott, de meg a telefonomat sem hasznalom. Csak azert irtam le ezt, mert a gyakorikerdesek felhasznalok kozott valoszinuleg nagyobb szamossaggal vannak jelen olyan tagok akik munkajuk jellegebol adodoan um. raernek gyakorizni, mint globalisan a munkavallalok kozott.

A gyartosoron az operator nem a laptopjat vagy telefonjat matatja, mig egy fejleszto vagy mernok irodaban edzoteremtol kezdve csocson at nyugifotelig minden elofordul, a munkaido pedig teljesen rugalmas.

2020. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
85%
#9-bol lemaradt: ez nemileg torzithatja a fizetesekkel kapcsolatos aranyokat a trollokon tul is.
2020. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!