Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Regisztrált álláskereső...

Melangi36 kérdése:

Regisztrált álláskereső vagyok, főiskolai diplomás, 41 éves. Munkaügyi által támogatott képzésre jelentkeznék. A jelentkezésnél a diplomások 30 éves felső életkori határa tényleges kizáró ok vagy csak irányadó?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy előre meghatározzák, hogy milyen típusú jelenkezőket várnak egy-egy képzésre. Van vmilyen besorolás. Onnan tudom, hogy én is végeztem már két képzést, a szerződésen volt egy betű, a mellettem ülő csoporttársamnak másik, egy másiknak harmadik betűje volt. Életkorban, végzettségben különböztünk. De ha megkérdezed jelentkezéskor, ha nem titkos, megmondják. De szerintem mindenképpen jelentkezz arra, ami érdekel.
2020. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!