Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz lenne felmondani, miután...

Gáz lenne felmondani, miután kiharcoltam a fizetésemelést?

Figyelt kérdés
2016ban kezdtem dolgozni a jelenlegi munkahelyemen, de közben kétszer is elmentem, mert jobb igéretet kaptam. Összesen tehát 3éve dolgozom itt, és kétszer vettek vissza. Júliusban fizetésemelést kértem, egyszerűen megmondtam, hogy ennyi pénzért nem vagyok hajlandó tovább ezt a munkát végezni, és kaptam is plusz 15százalékot, amit elfogadtam. Most ismét kilátásban van egy jobb munkalehetőség, de tartok tőle, hogy ha esetleg mégsem válna be, akkor ezekután már harmadszor nem jöhetnék ide vissza.

2020. szept. 25. 20:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Annyi pénzt kell kiharcolni, amennyiért hajlandó vagy abbahagyni az álláskeresést.
2020. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Alig két hónapja elfogadtam a 15százalekot. Most menjek ismét követelőzni, hogy mégsem elég?
2020. szept. 25. 20:43
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Másfél hónapja kellett volna annyit kérni, amennyivel elégedett lennél.
2020. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
30%
Basszus nem hogy orulnel h van munkad, még ugralsz is.
2020. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
hát ha két havonta kérnél fizu emelést az mindenkinél kiverné a biztosítékot. Ha most kapsz annyit amennyivel elégedett vagy egy bizonytalan/rosszabb munkát ne vállalj el több pénzért.
2020. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#3 tudom, hogy másfél hónapja kellett volna, de a kérdés az, hogy ezekután MOST mi lenne a bölcs döntés?
2020. szept. 25. 21:08
 7/32 anonim ***** válasza:
34%
Ha háromszor visszavettek, negyedjére is vissza fognak.
2020. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Úgy adagold a jó hírt, hogy megnyerő sztori tudjon kerekedni belőle a következő helyen! Magyarul legyél ember, legyél kellőképpen udvarias és megértő a mostaniakkal, és bármit is döntesz, óvatosan adagold be, vagy csak informáld a dilemmádról a vezetést, jócskán beleélve magad az egyes emberek helyébe, és nyilvánvalóvá is téve ezt! Mondjuk ez maga az udvariasság, amikor jól csinálják. Nehéz így vesztesként kikerülni a dologból.
2020. szept. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elég megdöbbentő hogy visszamentel az előző helyedre már nem is egyszer. Az még inkább hogy vissza is vettek. Bár ez alapján akkor most is visszavennének.


De nem tudhatod mikor van az a pont amikor azt mondják most már elég.


Én a helyedben ezt most már nem kockáztatnam meg. Vagy ha igen akkor biztos nem kuncsorognam magam vissza újra. Én ezt nem is értem egyébként. Én ahonnan eljövök annak oka van soha a büdös életbe nem kuncsorognrk hogy had jöjjek vissza.

2020. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a jelenlegi főnöködhöz és meséld el neki, hogy kaptál jobb ajánlatot, alkudozzon. Én biztosan a jobban fizető helyre mennék, mondjuk azt én sem értem, hogy minek mentél vissza oda, ahonnan eljöttél
2020. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!