Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz lenne felmondani, miután...

Gáz lenne felmondani, miután kiharcoltam a fizetésemelést?

Figyelt kérdés
2016ban kezdtem dolgozni a jelenlegi munkahelyemen, de közben kétszer is elmentem, mert jobb igéretet kaptam. Összesen tehát 3éve dolgozom itt, és kétszer vettek vissza. Júliusban fizetésemelést kértem, egyszerűen megmondtam, hogy ennyi pénzért nem vagyok hajlandó tovább ezt a munkát végezni, és kaptam is plusz 15százalékot, amit elfogadtam. Most ismét kilátásban van egy jobb munkalehetőség, de tartok tőle, hogy ha esetleg mégsem válna be, akkor ezekután már harmadszor nem jöhetnék ide vissza.

2020. szept. 25. 20:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem lenne pofám visszamenni ahonnan én jöttem el. De te tudod mit tudsz lenyomni a főnököd torkán.
2020. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
64%

Már másodszor sem vettelek volna vissza. Ilyen link, szélhámos nem kell sehova.

De úgy látszik ott nem számít. Kérj, aztán vagy megadják vagy nem, vagy kirúgnak, vagy nem. Ennyi

2020. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
67%

"Már másodszor sem vettelek volna vissza. Ilyen link, szélhámos nem kell sehova."


Nem tudhatod, hogy mekkora szívás esetleg elvégezni az adott munkát, mennyire számít az évek alatt megszerzett tapasztalat. Valószínűleg szívás a pozíció, lehet nincsenek folyamatok bevezetve. A mostani helyem is ilyen, ha elmennék, visszavennének, mert annyira nem találnának rá hosszútávra embert.


Attól, hogy az ember munkahelyet vált, még nem lesz link, szélhámos, csak itt MO-on szokás ezt így elkönyvelni.

2020. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%

#13: Azért, hogy vált, azért nem lesz az valóban, azért, hogy elmegy, visszajön, elmegy visszajön, megint elmegy, visszajön, fizetésemelést kér, kap, aztán megint elmenne, azért igenis link, szélhámos, akire nem lehet számítani, akivel nem lehet tervezni. Biztos van olyan munkakör, ahol ez belefér, annyira nem számít, nem probléma. Az én csapatomba ez nem fér bele pl.

És én nem is tervezek ilyennel. Egyszer sem szívesen, de hajlandó vagyok visszavenni, meg elnézni valami hasonló hülyeséget. Többször nem.


#12

2020. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Autó villanyszerelő vagyok, többnyire olyan autókon dolgozom amikről mások lemondtak, példáúl tűz és vízkár. Abban az időben mikor felmondtam, akkor is megkeresett a főnök, hogy segítsek egy-egy autónál.
2020. szept. 26. 16:09
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Azért jó látni, hogy egy ilyen kapós szakembernek sikerül leírnia a szakmája nevét.
2020. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%

"Azért jó látni, hogy egy ilyen kapós szakembernek sikerül leírnia a szakmája nevét."


Egy jó autóvillamossági szaki bizony kapós a mai világban, így érthető, hogy megy érte a "harc". És igen, most mondom, hogy vissza fogják venni, ha meggondolná magát.

2020. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
79%

"Azért, hogy vált, azért nem lesz az valóban, azért, hogy elmegy, visszajön, elmegy visszajön, megint elmegy, visszajön, fizetésemelést kér, kap, aztán megint elmenne, azért igenis link, szélhámos, akire nem lehet számítani, akivel nem lehet tervezni. Biztos van olyan munkakör, ahol ez belefér, annyira nem számít, nem probléma. Az én csapatomba ez nem fér bele pl."


Annyira hiányszakma, hogy megteheti.

2020. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
39%

#18: Akkor ezt még nem írta, amikor kommenteltem. De azért még mindig van bennem egy kérdőjel, hogy "autó villanyszerelőt" érdemes-e visszavenni. De az autószerelő biznisz most nagyon érdekes helyzetben van. Gyakorlatilag bármilyen tróger, bármilyen formában meg tud élni belőle, ha hajlandó autót beengedni a műhelybe. Nem is értem ezek után miért kínlódik a kérdező a munkahelyekkel, miért nem vállalkozik. (Az eddigiek alapján van tippem, de hagyjuk.) Ettől függetlenül nálam továbbra sem lenne helye, akármennyire hiányszakma.


#14

2020. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

"Gyakorlatilag bármilyen tróger, bármilyen formában meg tud élni belőle, ha hajlandó autót beengedni a műhelybe."


A villamosságis egy külön állatfajta, nem keverendő össze az autószerelővel.


"Nem is értem ezek után miért kínlódik a kérdező a munkahelyekkel, miért nem vállalkozik."


Tipikusan az a fajta vállalkozás, amihez sok 10 milliós kezdőtőke kell, műhely szerszámok stb.

2020. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!